Web sitemize hoşgeldiniz.

Zippo Çakmak Ucuz Fiyatlara Sizi Bekliyor

İster hediyelik isterseniz de kendi kullanımınız için her zaman bir Zippo çakmak işinizi görür. 1932 yılından bu yana önce Amerika’da, sonrasında da tüm dünyada en bilinen markalardan biri olan Zippo, seksen küsur yıldır binlerce tasarıma sahip model üreterek bu konuda dünyanın en iyisi unvanını bileğinin hakkıyla kazanmış bir firmadır. Bugün dünyanın %98’lik bir oranda marka bilinirliğine sahip olan firması bu konuda da bayrağı başka hiçbir firmaya bırakmıyor. Zippo yıllardır klasik ve işlemeli, kabartma modelli ya da pirinçten çakmaklar üretiyor. Kısacası her zevke uygun bir çakmak bulmak mümkün Zippo’ da. Zippo çakmak ucuz fiyatlara kullanıcılarına her zaman aynı kaliteyi sunuyor. Fiyat farklılığı sadece dış gövdede kullanılan malzeme, işleme, kabartma, özel seri vs. gibi modellerde farklılık gösteriyor. Ama genel itibariyle binlerce model içinden hoşunuza gidecek ve cebinize uygun bir Zippo bulmamanız imkânsız gibi. Zippo ‘da kalite sıralaması denilen bir farklılık da yoktur.

Zira her Zippo aynı iç mekanizmaya sahiptir. Dediğimiz gibi sadece modelden kaynaklanan bazı farklılıklar olabilir. Bunun dışında her Zippo aynı kalitededir. Gelelim hediyelik konusuna, eşiniz, sevgiliniz, anne ya da babanız için bu çakmaklardan bir tane alarak onlara ömür boyu kullanabilecekleri bir hediye verebilirsiniz. İsterseniz klasik, işlemesiz modelden alarak üzerine kendi isteğinize göre yazı yazdırabilir, işleme ya da resim yaptırabilirsiniz. Bunun dışında işlemeli ve kabartmalı modellerden hoşunuza giden birçok tasarım bulabilirsiniz. Zippo bazı dönemlerde koleksiyonluk özel seri çakmaklar da çıkarmakta, eğer bütçeniz el verirse bunlara da bakabilirsiniz. Bugün dünyada Zippo çakmaklarının koleksiyonu yapan koleksiyonerler bile bulunmaktadır. Hatta Zippo kullanıcılarının %21 ‘lik dilimini koleksiyon yapan insanlar oluşturmaktadır.

Nedir Zippo ‘yu Bunca Özel Kılan?

Zippo ‘nun basit bir mekanizmadan ve tamamen metalden oluşması onu sorunsuz bir ürün yapıyor. Aynı zamanda isteğe özel tasarlanabilir klasik ve işlemesiz dış kasa ya sahip modelini keyfinizce şekillendirebilirsiniz. Ve bugün Zippo her bir çakmağına ömür boyu garanti vermektedir. 1932 den bu yana hiçbir Zippo kullanıcısı herhangi bir hasardan dolayı tamir ettirmek istediği çakmağına hiçbir ücret ödememiştir. Bir çakmak için fazlasıyla iyi bir kalite yönetim sistemleri var denilebilir.

Hangi Modeli Seçmeliyim?

Genel itibariyle ifade etmek gerekirse eğer, seçilebilecek en dayanıklı modeller klasik ve işlemeli olan modellerdir. Bunun da sebebi, kapağı açıp kapadığınızda çıkan o meşhur ‘’kilik’’ sesi en iyi modellerde çıkar. Pirinç ve kabartmalı modellerde ses çok da tatmin edici çıkmıyor.

Zippo Çakmak Bakımı

Dediğimiz gibi Zippo çakmak çok basit ve metal bir yapıya sahiptir. Bakımı için yapmanız gereken şeyler, fitilini, pamuğunu ve taşını zamanı geldiğinde değiştirmektir. Bir de Zippo diğer çakmaklardan farklı olarak benzinle çalışmaktadır. Kaliteli bir yanma ve uzun ömürlü bir kullanım Zippo ‘nuzu kendi benzininden başka hiçbir yakıtla kullanmamalısınız. Zippo çakmak ucuz ve her tarza, cebe uygun bir çakmak sunuyor sizlere. Kaliteyi bazen ucuza almak da mümkündür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ