Web sitemize hoşgeldiniz.

Yılbaşı Hediyeleri Arkadaşa

Yılbaşı hediyeleri arkadaşa alınacak ise bunun için ne alacağınızı bilmiyorsanız, değişik önerileri dikkate almanızda fayda vardır. Bu anlamda öncelikle arkadaşlarınızın beğenilerini ya da hoşlandığı şeyleri bilmeniz gerekmektedir. Eğer hediyeyi vereceğiniz kişi bir sigara tiryakisi ise ona harika ve şık bir sigara tabakası ile çakmaktan oluşan seti alabilirsiniz.

Çakmak ve sigara tabakası seti artık farklı resim, fotoğraf ve desenler ile süslenmektedir. Bu desenler, kişinin beğenisine göre değişmektedir. Leon The Professional filminin iki ünlü karakterinin resminin yer aldığı sigara tabakası oldukça özeldir. Sinemaseverler ya da bu filmin hayranı olanlar için tasarlanan set, son derece zariftir. Kullanan kişiye farklı bir hava katan set, 136 gramlık bir ağırlığa sahiptir.

Yılbaşı Hediyeleri Arkadaşa

Yılbaşı hediyeleri arkadaşa olacak ise, bu seçenek tercih edilebilir. Sigara tabakasının kapasitesi 18 sigara alacak kadardır. Tabakanın üretildiği malzeme çeliktir. Bundan dolayı da dayanıklıdır. Kesinlikle paslanmaz. Ayrıca çelik malzeme kırılmayan bir özelliğe sahiptir.

Böylelikle ürünü yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tabakanın içerisinde iki tane çelik tutacak vardır. Bu tutacaklar sigaraların üstüne gelmektedir. Sigaranın, tabaka kapandığı zaman yer değiştirmesini ya da zarar görmesini engellemektedir. Bunun yanı sıra ürün, klipsli bir kilit sistemine sahiptir. Set içindeki çakmak da paslanmayan çelikten yapılmıştır. Sönmeyen alev özelliğine sahiptir. Gazla çalışır ve istediğiniz zaman gazını doldurarak, kullanıma devam edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ