Web sitemize hoşgeldiniz.

Yılbaşı Hediye Mum

Yılbaşı hediye mum olarak da satın alınabilmektedir. Birçok romantik insan, yılbaşı gelirken güzel bir hediye seçmek ve sevdiği insana ne kadar özel olduğunu hissettirmek istemektedir.

Bunun için de bir hediye arayışına girmektedir. Hediye olarak satın alınabilecek birçok güzel eşya vardır. Bu eşyaların bir kısmı yerli üretim iken diğerleri ise yurtdışından ithal edilmiştir. Yani seçenek boldur. Önemli olan sizin yapacağınız seçimdir. Değişik bir mumluk alarak, değer verdiğiniz kişiyi sevindirebilirsiniz. O zaman 4’lü bir biçimde dizayn edilen ahşap mumluk ile sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz. Tik ağacından üretilen mumluk, özel yapımdır.

Yılbaşı Hediye Mum

Yılbaşı hediye mum olarak alacağınız ürün, vernik ile boyanmıştır. Vernik sayesinde ahşap koruma altına alınmıştır. Ayrıca vernik sayesinde bu ürün daha parlak bir görünüme kavuşmuştur. Ahşap olan ürün kat kat yükselecek şekilde üretilmiştir. Ve bu katlar istenildiği zaman tekrar eski haline getirilebilmektedir. Bir nevi hareketli bir yapıya sahip olan mumluk, açılıp, katlanma özelliğine sahiptir.

Ürünün dört adet mum haznesi vardır. Bu hazneler tealight mum ile kullanılmaktadır. Kırmızı, mavi, sarı ve yeşilden oluşan dört adet mum da hediyenin içerisindedir. Bir diğer parça ise cam kavanozlardır. Eski dönemlerin gaz lambalarında yer alan cam, bu mumluk seti içerisinde bulunmaktadır. Biblo olarak da bu ürünü rahat bir şekilde tercih etmek mümkündür. Çünkü mumluk eve kesinlikle nostaljik bir hava katmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ