Web sitemize hoşgeldiniz.

Yeni Yıl Hediyesi Sevgiliye

Yeni yıl yaklaştı ve sevgilinize hediye almasam olur mu? Diye düşünüyorsanız hata edersiniz. Büyük bir kavganın başlangıcı olabilecek bu durumdan kurtulmak için mutlaka Yeni Yıl Hediyesi Sevgiliye almalısınız. Hediyenin illaki tek taş pırlantadan olmasına da gerek kalmadan onların gönlünü alacak ufacık bir hediye ile gözlerinin içini güldürebilirsiniz.

Bu yılda senin yanındayım ve bu yılda seni unutmadım diyeceğiniz ve en güzel aşk sözcükleriyle yeni yılını kutlayacağınız sevgilinize çok sevimli bir kar küresi almaya ne dersiniz. Kar küreleri aşkı anlatan sevgili figürleri özenle hazırlanmış olan hediyelerdir ve sitemizde çok farklı seçenekleri bulunmaktadır. Çok şirin bir kar küresi modeli içinde kırmızı koltukta oturan birbirinden sevimli sevgili figüründe kar küresinin altında kırmızı bir taban bulunmaktadır. Aşkın en güzel halini yansıtan sevgililer içindeki karlarla eşsiz romantik görüntü verecektir.

Yeni Yıl Hediyesi Sevgiliye

Kar küresi içinde mor renkte ve üzerinde Love yazan kar küresinin içinde kalp figürü bulunmaktadır. Kalp figürlü kar küresini verdiğinizde sevgiliniz sizin kalbinizi eline almış gibi mutlu olacak ve sembolik olarak aşkınız daha da alevlenecektir.

Kalbimi sana verdim kalbim senindir diyeceğiniz hediyeniz emin olun çok beğenilecektir. Yeni Yıl Hediyesi Sevgiliye kar küresi almak için henüz stoklarda kar kürelerimiz bulunuyorken sipariş vererek yılbaşında elinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Çok romantik kutularında hediyelik paketiyle paketlenecek olan hediyeniz  size teslim edilecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ