Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kullanıcılarının Dostu Sigara Ağızlığı Yapan Firmalar

Dünya geneline bakacak olursak yaklaşık olarak nüfusun üçte birinin aktif sigara kullanıcısı olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’de sigara kullanımı, dünya genelinde 10. sırada yer alıyor. Ülkemizde 15 yaş üzeri kişilerin yüzde 31’i tütün ve tütün ürünlerini her gün kullanıyor. Bu rakamlar ciddi bir kullanıcı sayısı olduğunu bize gösteriyor. Sigaranın, tüketicisinin fazla olduğu bir sektör olduğu herkes tarafından biliniyor. İçiminin verdiği keyfin yanı sıra zararlarının olduğu da kabul ediliyor. İşte bu ürünün zararlarını, tütün kullanıcılarının dostu sigara ağızlığı yapan firmalar engelliyor.

Sigara Ağızlığı Tam Olarak Nasıl Bir Ürün Oluyor?

Sigara ağızlığı yapısal olarak bir çubuğa benziyor. Bu çubuğun baş kısmından nefes alınıyor. Çubuğun diğer kısmına ise sigara takılıyor. Üç bölümden oluşuyor sigara ağızlığı. Ağza alınan kısmına “başlık” adı veriliyor. Ortadaki bölüme “orta” deniyor. “Etek” denilen kısımda ise sigara bulunuyor. Daha doğrusu sigara bu kısma takılıyor. Sigara ağızlıkları yapımında kehribar, yasemin taş ve pelesenk gibi maddelerin yanı sıra gümüş, kiraz ve boynuz da kullanılabiliyor.

Sigara Ağızlığı Ne İşe Yarıyor?

Aktif sigara kullanıcılarını rahatsız eden sorunların çözümünü sigara ağızlığında bulmak mümkün! Önce tüketicilerin şikâyetlerine bir bakalım… Nedir bunlar? Tırnaklarda ve dişlerde sararma, sigara kokusunun ellere sinmesi, nikotin miktarının fazlalığı. Sigara ağızlığı, sigaranın elle direk temasını kestiği için dumanın kokusu ellerinize sinmiyor. Tırnaklarda ve dişlerde sararma da bu ürünün ağızlık kısmı ile halloluyor. Nikotin konusuna gelecek olursak eğer; ağızlığın içinde bulunan sigara filtresi bu sorunun üstesinden geliyor! Sigara filtreleri ile tütünün içindeki nikotin süzülüyor. Bu durum sonucunda da sigara kullanıcıları sağlıklarını koruyabiliyorlar.

Sigara Ağızlığı Üreten Firmalar Neler?

Sigara ağızlığı hem görüntüsü hem de sağlığı koruması sebebiyle sigara kullanıcıları için bulunmaz bir nimet! Tütün kullanıcılarının dostu sigara ağızlığı yapan firmalar sayesinde, istenilen ebatlarda ve renklerde ağızlık almak artık çok kolay! Bu firmalara örnek olarak San Plastik, Pipsan, Friend Holder, Şahin, Süper82, Dunhill, Zobo, Dapper, Herb, Süzen92, Denicotea, Solfera, Givenchy gösterilebilir. Daha bu sayfada adı geçmeyen birçok firma daha var aslında. Bu firmalar kullanıcılarına sağlıklı ve lezzetli bir içim garantisi veriyorlar. Bu ürünler; özel günlerde ne alacağına karar veremeyen insanları, hem şık tasarımlarıyla hem de sağlık dostu olmalarıyla kendilerine çekmeyi başarıyorlar. Ustaların el emeği tasarımlarıyla, şık ve kaliteli bir duruş da elde etmek sigara ağızlıkları ile mümkün! Birçok renk ve şekilde bulunan bu ürünleri, sigara kullanıcısı olan sevdiklerinize armağan etmek için ne bekliyorsunuz? Hem onların sağlıklarını korumalarına yardım etmek hem de onlara farklı bir alışkanlık edinmelerine sebep olmak için tek yapmanız gerek istediğiniz sigara ağızlığını seçmek. Sizin sonrası için merak etmeniz gereken tek şey; hediyenizi verdiğiniz zaman, karşılığında alacağınız sıcacık gülümsemeler olsun!

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ