Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Keseleri Modelleri

Sarma tütün kullanan kişilerin kurtarıcısıdır tütün keseleri. Sitemizde de pek çok modelini bulabileceğiniz tütün keseleri sarma sigara malzemelerinin taşınması amacı ile kullanılan bir üründür. Hem beylerin hem de bayanların kullanabileceği sarma sigara içenler dışında bu eylemi iş amaçlı yapan kişilerinde işini yanlarında her yere taşımalarında kolaylık sağlayan tütün keseleri modelleri içerisinde çanta, cüzdan ve kese alternatiflerini sitemizde bulabilmektesiniz.

Tütün Keseleri Modellerinin Yapım Aşamaları

Tütün çantası yapımı sanıldığı kadar kolay değildir. Nedeni ise bu ürünlerin her birinin el yapımı olmasıdır. Makine kullanımı olmadan Türkiye’de yapılan bu ürenler tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Bu nedenle hem önemli hem de kıymetledirler.

El üretimi ürünlerin yapılmasında gerçek deri kullanılmaktadır. Bu sayede ürünleri daha uzun süreli kullanabilmektesiniz. Ayrıca bir özelliği ise çanta, cüzdan ya da kese modelleri yapılırken iç kısımlarına özel bir kumaş konulmaktadır. Ne işe yarıyor bu kumaş diye merak edenler için hemen açıklayalım tütünlerin kurumadan sürekli taze kalmasını sağlamakta. Nasıl mı nem seviyesini sabitleyerek. Bu sayede tütünleriniz her daim taze olmakta ve kullanıma hazır bir şekilde muhafaza edilmektedir.

Tütün Keseleri Modelleri ve Kullanımları

Tütün keseleri modelleri kullanım amacı olarak sarma sigara kullanan ya da bu işten para kazananlara yönelik sarma sigara malzemelerinin taşınması amacıyla üretilmektedir. Bu durumda ise üretilen farklı modelleri bulunmaktadır. Çanta, cüzdan ya da kese modelleri işlevsellik bakımından aynı boyut ve dış görüntü tasarım bakımından farklılık gösteren modellerdir.

Tütün çantası modelleri tütün cüzdanı modelleri ile benzer ürünlerdir. İç kısımlarında sarma sigara malzemelerinin her biri için ayır gözle bulunmaktadır. İki ürün yapımında da gerçek deri kullanılmaktadır. Kilit sistemleri bakımından ise farklı çeşitleri bulunmaktadır. İple bağlama, çıtçıt kilit sistemi, kemer bağlama modeli, lastikle sıkma gibi farklı çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Deri tütün çantası dikdörtgen zarf şeklinde olup kolaylıkla her yere taşınabilme özelliğine sahiptirler. Tütün markalarından dilediğinizi iç kısımlarına koyabilir ve rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

İthal tütün, açık tütün ya da kapalı paket tütünlerden dilediğinizi bu ürünlerle taşıma imkânınız bulunmaktadır. Özellikle kese modelleri içerisinde hem açık tütün hem de kapalı tütünleri bir arada taşıma avantajını da yakalayabilirsiniz.

Tütün Keseleri Modelleri Hediye Seçenekleri

Özel günlerde sarma sigara kullanan sevdikleriniz için tütün satın alıp yanında tütün kesesi ile birlikte hediye olarak sunabilirsiniz. Çok yakınınızdaki sevdikleriniz için yapacağınız bu hoş jest onları mutlu edecektir. Tütün shop marketlerde hediye arayışına girmektense sitemizde her türlü aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilir ve sunduğumuz ödeme kolaylıkları ile hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Adrese teslim hizmetimiz sayesinde sevdikleriniz için adreslerine kadar ulaştıracağınız hediyenizle daha da hoş bir sürpriz yapma şansını da elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ