Web sitemize hoşgeldiniz.

Tarz Sahibi Bonglar Son Derece Ucuz

Tarz Sahibi Bonglar Son Derece Ucuz

Son zamanlarda adını sık sık duymaya başladığımız bir tütün içme aracı bong. Hindistan’da uzun yıllardır kullanılan ve gelenek haline gelmiş bir tütün ürünü olsa da dünyada bu kadar popüler hale gelmesi Amerika’da kullanılmaya başlamasının ardından gerçekleşti. Canlı renklere ve ilginç tasarımlara sahip olmasıyla ünlü bonglar özel üretim çeşitlere bile sahip. Bu da bongları tütün kullanmayan insanlar için bile göz alıcı süs eşyaları ve hediye alternatifleri haline getiriyor.

Kullanım Kolaylığı

Daha önce hiç bong kullanmadıysanız dışarıdan görmek sanki çok karmaşık bir işlem yapmanız gerekiyormuş hissi verebilir fakat bong kullanmak aslında oldukça basit. Öncelikle kaliteli bir tütün seçerek başlayın, bu içimin kalitesini de arttıracaktır. Seçtiğiniz tütünü grinder adı verilen öğütücü yardımıyla ufak parçalara ayırın. Eğer grinder yoksa ellerinizi de kullanabilirsiniz. Ardından tütünü hazneye koyun ve ölçüsüne göre bongunuza su doldurun. Eğer ekstra ferahlık istiyorsanız buz ilave edebilirsiniz. Bir çakmak veya bong çubuğu kullanarak tütünü yakın ve ağızlık adı verilen kısımdan birkaç kez çekim yaparak yanmayı sürekli hale getirin. Artık bongunuz hazır. Kullandıktan sonra içindeki kirli suyu dökmeyi ve bongunuzu tuz alkol ve sıcak su kullanarak temizlemeyi unutmayın. Bu işlem bongunuzun kullanım ömrünün uzun kalmasını sağlayacaktır.

Bong Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bong satın alırken karar vermeniz gereken ilk ve en önemli şey hangi materyalden yapılmış bir bong istediğinizdir. En sık tercih edilen tür bong cam olsa da hafifliği ve uygun fiyatları sebebiyle yeni başlayanlar arasında plastik kullanımı da oldukça yaygın. Cam bongların bu kadar çok satılmasının sebebi ise ısıya dayanıklı yapılarıyla uzun bir kullanım ömrü sağlamaları. Akrilik bonglar cam görünümüne sahipken plastik dayanıklılığı sağlıyor. Koleksiyon sahiplerinin veya şık bir bong arayanların tercihi ise genelde seramikten yana oluyor. İkinci önemli nokta ise ürünün boyutudur. Küçük bonglar taşıma kolaylığı sağlarken uzun olanların kullanım ömrü de aynı şekilde uzun oluyor. Siz de bu ipuçları sayesinde istediğiniz ürüne sahip olmak için kolayca bong satın al işleminizi yapabilir, kapıda ödeme bong seçeneği ile kredi kartı kullanmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ