Web sitemize hoşgeldiniz.

Süzen Sigara Filtresi Fiyatı Ne Kadar

Sigara filtreleri hakkında birçok yorum duymuşsunuzdur. Adeta bilen de bilmeyen de konuşur. Kimisi öve öve bitiremezken kimisi de yerin dibine batırır. Peki, gerçek ne? Ya da çok faydalıysa kaliteli süzen sigara filtresi fiyatı ne kadar? Genel algı şöyledir; kaliteli ve faydalı mal pahalıdır, oysa gerçek ne kadar doğru?

Sigara Filtreleri Nedir?

Sigara hakkında bile bu kadar tartışılmamıştır belki de. Filtre sigaranın zararını azaltır mı sorusu gelecekte de çok tartışılacağa benziyor. Kısaca evet, sigara filtresi sigaranın zararını azaltır. Ancak dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Birincisi filtrenin sürekli değiştirilmesi gerekir. Özellikle sigara ağızlığı kullanıyorsanız ya da pipo kullanıyorsanız içindeki filtreleri en fazla 8 – 9 kullanımdan sonra değiştirmelisiniz. Ancak bu da kullandığınız sigara markasına göre değişir. Bazı markalar 5 – 6 için sonra filtreyi doldurur. Bazıları daha hafiftir ve bu sayı daha yukarı çıkar. Sigara filtreleri katran, zifir gibi maddeleri tutar. Bu haliyle büyük oranda faydalı olur. Ancak nikotini tutmaz. Zaten nikotin sayesinde sigaradan keyif alınır.

Hangi Sigara Filtresi

Sigara filtreleri sadece pipo ya da sigara ağızlığında kullanılmaz. Tütün ya da sigara tabakası kullananlar tütün sararken de bu sigara filtresini kullanabilir. Bu konuda akıllarda hangi markayı kullanacağınız takılabilir. Genel olarak süzen 92 işe yarar mı sorusu soruluyor. Ülkemizde en çok kullanılan marka olduğu için bu marka daha çok sorgulanıyor olsa gerek. Evet, süzen 92 kullananlar bu markadan oldukça memnunlar. Hem içimi daha kolay ve güzel hale getiriyor hem de ucuz olması bunda büyük etken olarak gösteriliyor. Büyük paket halinde satılan süzen marka filtre genel olarak 7 – 8 lira civarında satılıyor. Eğer bir tütüncüden toptan alacaksanız süzen 92 toptan fiyatı daha da düşüyor. Böylece binlerce alıp arkadaşlarınızla ortak kullanabilirsiniz de. Süzen markası genel olarak sigaranın her çeşidine yönelik filtreler üretiyor. Süzen 92 slim sigaralar için de üretiliyor. Ya da isterseniz bu modeli kendi sardığınız sigaralar için de kullanabilirsiniz. Tütün tabakanızda ya da evde sigara sarma aletinin yanında bunlardan bolca bulundurmak isteyebilirsiniz.

Diğer Markalar

Ülkemizde süzenden başka kullanılan Stop filtre markaları da var. Bunlar süzen kadar olmasa da oldukça çok tutuluyor. Bu markalar birçok yönden ilk ve tek olma özelliğini taşırlar. İlk olarak her yerde gördüğünüz filtreli ağızlıkları üretiyorlar. Hani yerlerde gördüğünüz küçük bazen şeffaf olanları. Stop sigara filtresi dünyada ilk olarak filtrelerinde 6 delik kullanan marka oluyor. Hatta ülkemizde ilk defa faydalı model patentine sahip olan markadır. Bu özelliğini ise İstanbul Teknik Üniversitesi ile ortak ar-ge çalışmaları sayesinde kazanıyor. Ayrıca bunlar tek kullanımlık üretiliyorlar. En fazla 2 – 3 kullanım sonrasında değiştirmeniz gerekiyor. Aksi halde yeteri kadar faydasını göremezsiniz. Tüm bunlara göre Stop ya da Süzen sigara filtresi fiyatı ne kadar? Sorusuna çok ucuz ve faydalı cevabını verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ