Web sitemize hoşgeldiniz.

Stop Sigara Filtresi

Sigara içinde var olan zararlı maddelerin süzülmesini, sigara filtreleri sağlamaktadır. Stop sigara filtresi de sigaranın bileşenlerini oluşturan zararlı maddeleri en iyi şekilde süzen ve sağlığınızı koruyan sigara filtresi markası olarak sizlere hizmet vermektedir. Oluşturduğu ergonomik yapısı sayesinde de sigara kullanıcıların keyifli bir sigara içimin erişmesine yardımcı olur. Stop sigara filtrelerini kullanırken; ağızlık ve filtre bölümünün katran ve nikotinle dolduğu görüldüğünde değiştirilmesi gerekliliğine dikkat edilmelidir. Ortalama değiştirme süresi 2-3 sigaraya denk gelen filtreleri, anında yenisi ile değiştirmekte yarar vardır.

Stop Filtresi Ağızlık

Sigara filtresi üretimi yapan Stop sigara filtresi, hem normal sigara ağızlığı için hem de slim sigara ağızlığı, filtre modelleri üretimi yapmaktadır. Stop sigara filtrelerinin en önemli özelliği; Faydalı Model Patenti alan ilk ve tek filtre olmasıdır. Bu nedenle, Stop sigara filtrelerinden yapacağınız alışveriş sizlere marka olarak güvenilirliği de garantilemektedir. Filtrelerinde 4 delik yerine 6 delik kullanan Stop sigara filtresi; bu sayede, daha rahat sigara dumanının gelmesini sağlamış, ayrıca nikotin ve katranın da çok daha iyi bir şekilde emilmesine neden olmuştur. 25’li, 30’lu ve de 120’li kutular ile de sizler için satışa sunulmaktadır. Stop sigara filtresinin internet sitesine girerek, sizler de istediğiniz adette sigara filtrelerine çok uygun fiyatlarda Stop filtre ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

En İyi Sigara Filtresi

Sigara filtresi ne işe yarar dendiğinde verilecek en doğru cevap; sigara filtrelerinin en önemli özellikleri içinde de yer alan, sigaranın sağlığa en zararlı maddelerini süzmesidir. Bu özellikte yıllara meydan okuyan Süzen 92 ile birlikte Stop sigara filtreleri bu amaca hizmet eden markalar içindedir. Sigara filtresi 200’lük adetleri ya da daha az adetlerde, 144’lük, 150’lik, 25’lik ya da 30’luk gibi farklı çeşitleri ile de sizler için satışa sunulmuştur.

Sigara Filtrelerinin Yararları

Birçok kişinin sigara filtrelerinde marka konusundan önce merak ettiği nokta; filtre sigaranın zararını azaltır mı ya da azaltmaz mı sorusu olmuştur. Öncelikle belirtmek gerekir ki; hangi sigara içilirse içilsin ya da hangi aparat kullanılırsa kullanılsın, sigara sağlığa zararlıdır. Ancak burada bahsi geçen aparatlar ve markalar, sigaranın var olan zararlarını en aza indirmeye yardımcı olur. Bu aparatların başında da sigara filtreleri gelmektedir. Sigara filtreleri; nikotin, zifir ve katranın hava ile temas etmesi sonucu katranlaşması ve bunun da solunması durumunun önüne geçerek çok daha keyifli sigara içilmesine yardımcı olur.

Tüm sigara boyutlarına uygun olarak üretilen sigara ağızlıkları; slim sigara filtresi de ince sigara içen kişiler için üretilmektedir. Her boyuta göre üretilen sigara ağızlıkları içinde, sizler de Stop sigara filtresi modellerinden istediğiniz adette satın alarak, hem ekonomik olarak cebinizi hem de zifir ve katran maddelerinden arındırılmış sigara dumanı ile ciğerlerinizi mutlu edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ