Web sitemize hoşgeldiniz.

Slim Sigara Ağızlığı

2 Mayıs 2017

Sigaranın ağza alınan kısmına takılan plastik aparata sigara ağızlığı denmektedir. Sigara ağızlığı faydaları sayılacak olunursa; sigaranın en zararlı maddeleri olarak gösterilen katran ve zifirin insan ağzı ya da ciğeri ile buluşmasını, içinde yer alan emilim sistemi sayesinde engeller. Vücudun atamayacağı ve hava ile temas ettiğinde zararlı hale gelen parçacıkların da yok olmasını sağlar. Tüm bunlar da sigaranın içilen kısmına takılan küçük bir aparat sayesinde gerçekleşir. Birçok boyutta ve sigara çeşitlerine göre üretilen ağızlıkların, ince sigaralar için üretilmiş slim sigara ağızlığı çeşitleri de mevcuttur.

Sigara Ağızlığı Çeşitleri

Paket halinde satılan sigaralarda, sarma sigaralarda ve de boş filtreli ve kendinizin doldurduğu sigaralarda kullanabileceğiniz ağızlıklar, sigara kalınlıklarına ve de sigara çeşitlerine göre farklı çeşitlerde üretilmektedir. Normal sigaralar için var olan ağızlıklar, 6mm sigara ağızlığıbayan sigara ağızlığı gibi pek çok farklı çeşitte ağızlık çeşitlerine ulaşmanız mümkün. Tüm çeşitlere en uygun fiyatlarda ulaşmak için yapmanız gereken tek şey online alışveriş sitelerini, sigara ağızlığı için ziyaret etmek olacak.

Sigara ağızlıkları her sigara çeşidine göre üretilen ve de pek çok kişi tarafından sağladığı yararlar bakımından kullanılan bir aparattır. Peki, bunca çeşidi ve yararı olan ağızlıklar için sosyal medyada neler dendiğini merak ediyor musunuz? Özellikle sigara ağızlığı ekşi sözlük yorumlarına genel olarak bakıldığında, birçok kişinin bu aparatı kullandığına ve kullandıktan sonra ağızlık içinde oluşan simsiyah rengi görünce şok olduklarına ve de sırf bunun için bile kullanılması gerektiğine değinilmiştir.

Sigara Filtreleri

Sigara filtresi ya da sigara ağızlığı olarak geçen ve de sigaranın en zararlı maddelerinin süzülmesini sağlayan ağızlıklar, sadece küçük plastik aparatlar olarak değil; tahta uzun çubuk şeklinde hem sigara içimini kolaylaştıran hem de şık ve de farklı bir görüntü yakalanmasını sağlayan modelleri de sizler için satışa sunulmaktadır. Çubuktan ve de tahtadan yapılma özelliği ile normal sigaralarda kullanılan sigara ağızlıklarının slim sigara filtresi olarak kullanılan ince modelleri de mevcuttur. Tüm bunlara ulaşmak ve bu özelliklerde sigara ağızlıkları ya da filtrelerine ulaşmak için internet üzerinden kısa bir araştırma yapabilir, araştırma sonucunuza göre istediğiniz ve cebinize uygun olanını satın alabilirsiniz.

Sigara Filtrelerinde Temizlik

Sayılan bunca özelliği, sürekli diri tutmak ve ilk alındığı günkü kadar ağızlıklardan verim alabilmek için sigara filtrelerinin temizliğine de son derece önem verilmelidir. Bu noktada sigara ağızlığı nasıl temizlenir sorusu önemli olmaktadır. Sigara ağızlığı temizliğinde; ağızlık temizliğinde kullanılan aparatlardan ve de ağızlık temizliğinde kullanılan spreylerden yararlanılmalıdır. Sadece normal sigaralar için de değil, slim sigara ağızlığı için de temizlik aparatları bulunmaktadır. Başta normal sigaralar olmak üzere slim sigara ağızlığına ve aparatlarına ulaşmak için sizlerin tek yapması gereken, en uygun fiyatlarda satılan oline alışveriş sitelerini ziyaret etmek olacak.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ