Web sitemize hoşgeldiniz.

Şık ve Zarif Bir Hediye Gümüş Tütün Tabakası

Hediye söz konusu olduğunda gümüş ürünler daima ayrıcalıklı bir yer tutarlar. Hediyenin türü ne olursa olsun, gümüş bir hediye veren kişiye bir saygınlık ve ayrıcalık kazandırdığı gibi hediyeyi alan kişinin de mutluluğu gözlerine yansır. Siz de yaklaşan bir doğum günü ya da bir başka özel gün nedeniyle hediye seçmeye çalışıyor ama alacağınız hediyenin bir benzeri daha olmasın istiyorsanız, gümüş tütün tabakası şaşmamanız gereken seçenek olacaktır. Üzerinde zarif desenlerin yer aldığı gümüş tabaka hediye paketi açıldığı anda bütün gözlerin üzerinize çevrileceğinden ve ince zevkiniz nedeniyle sayısız tebrik alacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Gümüş sigaralık, hediye ettiğiniz kişi için de bir ömür saklanacak ve her kullanımda hatırlanmanızı sağlayacak çok özel bir eşya haline gelecektir.

Çok Özel Bir Hediye: Antika Tabaka

Bazı durumlarda, hediye almak istediğimiz kişi bizim için öyle özel bir yerdedir ki; ona hiçbir şeyi layık göremez ve sonunda da ne almalı diye kıvranıp dururuz. Eğer böyle bir durumdaysanız, sorununuz çözüldü demektir. Antika gümüş tabaka, bir kişiye alınabilecek en şık ve en anlamlı hediyelerden biri olacaktır. Antika ürünlerin taşıdığı anlam zaten çok büyüktür ve böyle bir hediye sunmak sadece hediyeden öte anlamlar da içerir. Antika gümüş tabakası, kullanışlı ve şık olmasının yanı sıra tarih taşıyan dokusu sayesinde en özel kişilere verilecek en özel hediyeler arasında sayılmayı kesinlikle hak eder.

Gümüş Tabaka Modelleri

Hediye olarak gümüş tütün tabakası almaya karar verdiyseniz, gümüş tabaka modelleri hakkında da biraz bilgi vermek yararlı olacaktır. Tütün sarma tabakaları şeklinde, içinde tütünün saklandığı ve kapağında sarma bezi bulunan ve aynı zamanda sigara sarmaya da yarayan tabakalar ilk çeşit olarak sayılabilir. Bu tür tabakalar hem tütünün muhafaza edilmesini hem de kapağındaki mekanizma sayesinde sarılarak sigara haline getirilmesini sağlarlar. Diğer bir gümüş tabaka modeli ise; sarılmış vaziyetteki sigaraları muhafaza etmek amacıyla kullanılan tabakalardır. Her ikisi de çok şık ve kullanışlı modeller olup, kadın erkek fark etmeksizin herkesin zevkine hitap edeceklerinden hiç şüpheniz olmasın.

Hem Güzel Hem Uygun Fiyatlı Olsun Diyenler İçin

Elbette en güzel hediye sizin hediyeniz olsun istiyorsunuz ama bütçeyi aşmamak da önemli diyorsanız, gümüş sigara tabakası fiyatları konusuna değinmek yerinde olacaktır. Gümüş, değerli bir maden olması nedeniyle fiyatları da diğer modellere göre daha yüksektir. Yine de hemen gözünüz korkmasın. Tamamı gümüş olan gümüş tütün tabakası modellerin yanı sıra gövdesi paslanmaz metalden üretilip kenarlarında gümüş kullanılarak yapılan ya da üzerinde gümüş süslememeler bulunan modellerde, fiyatlar göz korkutacak seviyede değildir. Kapıda ödeme ya da kredi kartı ile taksit seçenekleri de bu özel ürünlere ulaşmanızı kesinlikle kolaylaştıracaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ