Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tütün Çantaları Kullanışlı mı

4 Mayıs 2017

Sigara tütün çantaları tüm sarma malzemelerinin taşınmasını sağlayan bir ürün olduğu için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Birden fazla bölmeleri olan kilitlenebilir sistem, yumuşak deri kullanılarak yapılan ve ebatları bakımından cepte, çantada, arabada her yere kolay taşınabilecek bir aksesuardır.

Tütün Çantası Modelleri

Tütün çantalarını araştırdığınızda birden fazla model alternatifi bulabilirsiniz. Bunlar içerisinde tütün cüzdan modelleri, çanta modelleri ve kese modelleri başlıkları yoğun olarak karşılaşacağınız grupladır.

Tütün kesesi modelleri içerisinde açık tütün taşımaya yarayan, kapalı tütün taşımaya yarayan ya da her ikisini bir arada taşıma imkânı sunan seçenekler yer almaktadır. Kartvizitlik model seçenekleri, yatay modeller ya da kare şeklide anahtarlık gibi takılabilen alternatifleri değerlendirebilirsiniz. İç dizaynı olarak her bir ürün aynı şekilde tasarlanmaktadır. Sarma malzemelerini koyabileceğiniz ayrı gözler yer almaktadır. Fermuarlı kapalı bir alanı bulunurken kilit sistemleri değişmektedir. Kimi iple bağlamalı, kimi geçirmeli kilit modeli, kimi çıt çıt kimi ise lastik bağlamalı şeklindedir.

Kavatza tütün çantası modelleri tütün keselerine göre daha standart modellerdir. Aynı şekilde tasarlanmış modellerin renk seçeneği farklıdır. Çıtçıt kilit sisteminin kullanıldığı bu modellerde iç bölmeler yoğun olarak dikkat çekmektedir.

Tütün Çantası Özellikleri

Tütün çantaları özelliklerinin başında kolay taşınması gelmektedir. Çok büyük aksesuarlar olmaması nedeniyle her durumda rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlardadır. Gerçek deri kullanılmış olması daha uzun süreli kullanım sağlamaktadır kilit sistemlerinde alternatif sunulması sizin rahatlığına göre seçim yapmanızda büyük kolaylıktır. Dilerseniz cüzdan modellerini dilerseniz kese modellerini seçebilirsiniz. Erkek ve bayanlara göre model seçenekleri de değişmektedir. Bayanlar daha çok cüdan modellerinde renkli olanları tercih ederken erkekler kese modellerinde kare olan boyutta ki tütün keselerini tercih etmektedir. İç dizaynı olarak birden fazla bölmesi olan ve çoğunla kapalı alan bölmesi olan çantalar tüm sarma malzemelerini almaya yönelik tasarlanmıştır.

Tütün Çantası Nasıl Yapılır

Tütün çantası yapımında gerçek deri kullanılmaktadır. Yapım aşaması deri ustalarının her bir ürünü el emeği ile yapması ile gerçekleşir. Amaç sigara sarma malzemeleri olan sigara sarma kâğıtları, tütünler, sigara sarma filtreleri gibi malzemelerin bir arada taşınması kolaylığıdır. Bu amaca uygun olarak çantalar da bölmeli olarak tasarlanmaktadır.

Tütün çantası deri modellerin içerisinde süet alternatiflerini de bulabilirsiniz. Zevkinize göre dilediğiniz kumaş tipini seçebilirsiniz. Süet olan materyaller daha yumuşak olduğu için kolay kullanım sağlamaktadır. Yapım aşamasında kullanılan özel kumaş sayesinde tütünleriniz her daim çanta içerisinde taze kalmayı başarmaktadır.

Tütün Çantası Satış Noktaları

Tütün çantası satışı için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Tütün çantası ekşi sözlükte bile karşınıza çıkan bir kavram olduğu için birden fazla satış noktası bulabilirsiniz.

Tütün çantası fiyatları için farklı seçenekler bulunmaktadır. Seçtiğiniz model ve malzemeye farklı olarak değişen fiyat seçeneklerinin bütçenizi zorlamayacak düzeylerde olduğunu söyleyebiliriz.

Sigara tütün çantalarını dilerseniz kendiniz düşünebilir ya da sevdikleriniz için özel günlerde hediye seçeneklerinizin arasında değerlendirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ