Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakası Fiyatları Nedir

Piyasada her fiyattan sigara tabakası bulunmaktadır. Bir tabakanın işlevselliği fiyatını arttırmakta olan bir unsurdur. Çok donanımlı sigara tabakası fiyatları 1.000 Türk Lirası’na kadar çıkabilmektedir. Hesaplı bir sigara tabakası satın alabilmek için donanımı az olan ürünlere yönelmeniz gerekmektedir. Piyasada estetik zevkinize hitap eden ürünler bulamadığınızda hemen hemen her tütün aksesuarı satan mağazada özel tasarım ürünlere ulaşabilirsiniz. Hediyelik sigara tabakası olarak özel tasarım ürünleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Hediyelik sigara tasarımları üzerine isim, film karakterleri veya ünlü müzik gruplarının resimlerini ekletebilirsiniz. Sigara tabakası ve kutuları her bütçeye hitap edebilecek ürünler olsalar da ürün malzemesine göre fiyatları artış gösterebilir.

Uzun süre kullanabileceğiniz bir sigara tabakasına sahip olmak için paslanmaz çelikten üretilmiş ürünleri tercih etmeniz gerekir. Hesaplı ve dayanıklı sigara tabakaları arayanlar için titanyum kaplama sigara tabakaları idealdir. Titanyum, paslanmayan ve kararmayan bir materyaldir. Bu sebeple titanyum sigara tabakaları aldığınızda bu tabakaları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Titanyum sigara tabakası fiyatları 20-80 Türk Lirası arasında farklılık göstermektedir.  Diğer sigara tabakaları ile kıyaslandığında oldukça hesaplı olan bu ürün hemen hemen her tütün aksesuarı mağazasında bulabileceğiniz bir üründür. Ucuz sigara tabakası her yerde bulunabilir. Fakat esas önemli olan kaliteli sigara tabakalarına sahip olabilmektir. Sigara tabakası sarmalı ve çakmaklı çeşitleri bulunabilen bir üründür. Fakat bu gibi özelliklere sahip tabakaların fiyatları çok daha yüksek olacaktır.

En Kaliteli Sigara Tabakaları

Sigara tabakalarının kalitesi uzun  süre dayanabilmelerine bağlıdır. Sigara tabakaları aynı zamanda sigarayı bırakmak isteyenler için idealdir. Sigara tabakaları bir sigara paketinin sadece yarısını muhafaza edebilmektedir. Bu durum sizlerin sigarayı bırakmasını kolaylaştıracaktır. Hediye konusuna göre özel tasarım sigara tabakaları arasından da seçim yapabilmeniz mümkündür.

Zippo Ve Sigara Tabakaları

Zippo sigara tabakası, tütün ve sigara kullanıcılarının uzun süre kullanabilecekleri ürünlerdir. Sigara tabakası çakmaklı olarak da satılabilmektedir. Fakat zippolar daha uzun süre dayandıklarından zippolu sigara tabakalarını tercih etmeniz daha mantıklıdır. Gümüş tabaka içerisinde genellikle zippo ve tütün sarma kâğıtları bulunduğundan özellikle koleksiyonerler gümüş tabakaları tercih etmektedirler. Tüm tütün aksesuarı satan mağazalarda koleksiyonerler için özel olarak üretilmiş zippolar ve sigara tabakaları bulunmaktadır. Kayda geçen en pahalı zippo bir koleksiyoner tarafından satın alınmıştır. Bu zipponun savaş yıllarından kalmış olduğu düşünülmektedir ve değeri yaklaşık olarak 2 milyon dolardır. Fakat hepimiz bir zippo için bu denli yüksek rakamlar ödemek istemeyiz. Bu sebeple piyasada sigara tabakası fiyatları ve zippo çakmak fiyatları her bütçeye hitap edebilecek şekilde düzenlenirler.

Sigara Tabakalarında Baskı Tekniği

Sigara tabakalarında baskı tekniğini ilk kullanan Andy Warhol’dur. Andy Warhol’un resimli sigara tabakası tasarımından sonra tüm dünya ülkelerinde resimli sigara tabakası kullanımı yaygınlaşmıştır. Resimli sigara tabakası fiyatları 20-60 TL arasında farklılık göstermektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ