Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakaları Hakkında Genel Bilgi

Sigara tabakası, tütün ürünü veya sigara kullanan kişilerin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Tabakaların renk ve modelleri de oldukça fazla olmakla beraber, kullanan kişilerin göz zevkine hitap etmektedir. Genellikle tütün ürünlerini kullananlar, tütün tozlarını ve ceplerine veya çantalarına dökülen tütünlerin daha temiz ve kolay kullanım sağlaması amacıyla tercih ederler.

Tabakalar, özellikle cepte taşınması açısından oldukça kolay kullanım sağlamaktadırlar. Model, renk  çeşit olarak da fazla ürünler mevcuttur. Sigara tabakası çakmaklı modelleri de mevcuttur. Genelde 10 adet sigara alır. Kısa sigaralar için tercih edilir. Kullanım açısından yine oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Tabakada çakmak da bulunduğu için ayrıca bir çakmak taşımaya gerek yoktur. Bu tabakaların da tekrar gaz doldurulma özelliği mevcuttur. Resimli sigara tabakası, tabaka kullanmayı tercih eden kişilerin beğendiği ve tercih ettiği modeller arasındadır. Bu tabakalar hediye olarak da verilebildikleri için kullanım ve hediyeleşme açısından da görsellik olarak oldukça şık dururlar. Sevdiğiniz bir kişinin veya objenin tabakanızın üzerinde olması da sizin açınızdan hoş olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ