Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Sarma Tabakası ile Slim Sigara Sarmak

Doğum günleri, yeni yıl kutlamaları, mezuniyet ya da terfi kutlamaları yakınlarımıza özel hediyeler vermek istediğimiz özel günler arasında başı çekerler. Hediye almak kadar vermeyi de sevsek de, bazen hediye seçimi büyük bir sorun haline gelebilir. Özellikle de bu kutlamaların birbirine yakın zamanlara denk gelmesi, bütçede kapatılması zor açıklar oluşmasına neden olabiliyor. Hediye seçimi aşamasında, alacağımız hediyenin sıra dışı, kullanışlı ve aynı zamanda bütçemize uygun olmasına dikkat ederiz. Slim sigara sarma tabakası, bir hediyede aradığımız özelliklerin hepsini taşıyor diyebiliriz. Şık bir hediye olduğuna şüphe yok, sıra dışı olduğu konusunda da hemfikiriz ve fiyat konusunda da uygun aralıklarda bir sigara tabakası bulmak mümkün. Bu durumda sigara tabakasının özelliklerine ve çeşitlerine göz atmak yararlı olacaktır, ne dersiniz?

Sigara Sarma Tabakasının Kullanımı

Slim sigara doldurma makinesi olarak da bilinen slim sigara sarma tabakasının kullanımı da diğer tabakalardan farklı değildir. Diğer tabakalarda olduğu gibi slim sigara tabakalarında da, tütünün koyulduğu bir hazne ve sigara sarımını yapmaya yarayan mekanizmanın da bulunduğu kapak olmak üzere iki parça vardır. Kapaktaki sarma bezinin üzerine tütün, sigara kâğıdı ve filtre yerleştirilip kapak yavaşça kapatıldığında sigara sarılmış olarak kapaktaki boşluktan çıkacaktır.

Sigara Sarma Tabakası ile Slim Sigara Sarılır mı?

Yakınınıza sigara tabakası hediye etmeye karar verdiniz ancak onun slim sigara içiyor olması nedeniyle tereddüt ediyorsanız, slim sigara sarma tabakalarının da olduğunu bilmek içinizi rahatlatacaktır. Dikkat edilmesi gereken, sigara tabakasının özellikleri arasında 6 mm ve 8 mm sigara sarmaya uygundur diye belirtilmiş olmasıdır. Bu tip tabakalarda, sigaranın slim olarak sarılması için ince sigara filtresi kullanılması gerekir. Sigara tabakasının kapağında bulunan sarma bezinin üzerine tütünün ve kâğıdın yerleştirilmesinden sonra, ince filtrenin de yerleştirilip kapağın kapatılmasıyla slim sigara sarılmış olarak çıkacaktır. Slim sigara sarmaya yarayan makinelerde kullanılmak amacıyla slim sigara tüpü de satılmakla birlikte, sigara sarma makinesi ve tabakası farklı malzemelerdir ve birbirine karıştırılmamalıdır.

Sigara Sarma Tabakası Nereden Alınır?

Kutlayacağınız özel gün iyice yaklaştı ve siz slim sigara sarma tabakası almak konusunda kararınızı verdiniz. Şimdi tek sorun sigara sarma tabakasını nereden alacağınız. Sigara sarma tabakalarının en fazla çeşidine ulaşmak istiyorsanız, hediyelik eşya sitelerini ya da bloglarını ziyaret etmenizi öneririz. Bu tür yerlerde en fazla çeşidi görebileceğiniz gibi, ürün özelliklerini ve fotoğraflarını inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilir, sorularınız varsa iletip kısa zamanda yanıt alabilir ve kapıda ödeme seçeneği de dâhil olmak üzere farklı seçeneklerle ödemenizi yaparak siparişiniz verip adresinize kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle de dışarıya çıkıp dolaşarak kaybedecek zamanınız yoksa internet üzerinden sipariş vermek hem işinizi kolaylaştıracak hem de size bir hayli zaman kazandıracaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ