Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Ağızlığının Faydası ile Sağlıklı Yaşama Merhaba Demek

Sigaranın içinde tütün bulunmaktadır. Bu tütünde sigarayı kullanan kişinin bırakamamasına sebep olan nikotin maddesi bulunur. Nikotin aslında az miktarda kullanıldığında tıbbi bir tedavi ürünüdür. Sigaradaki nikotin miktarı fazla olduğu için zamanla kişide bazı rahatsızlıklara yol açabilir.

Sigaranın Etkileri

Sigara kullanımın günden güne arttığını söylemek mümkündür. Farklı yaş gruplarından milyonlarca insan, aktif sigara kullanıcıları olarak hayatlarına devam etmektedir. Yapılan araştırmalara göre, dünya genelinin üçte biri sigara bağımlısıdır. Tütün bağımlılığının en önemli sebebinin içerdiği nikotin olduğundan bahsetmiştik. Nikotin beyinde keyif ve ödül duygusu yaratılmasına sebep olan bir madde salgılar. Bu salgılanan madde sayesinde, sigara kullanıcılarında gevşeme, rahatlama ve konsantrasyon durumları görülür. Kandaki nikotinin azalması durumunda bu ruh hali kaybolduğu için, tüketicilerde huzursuzluk ve gerginlik baş gösterir. Bu yüzden tekrar nikotine ihtiyaç duyarlar.

Nikotine Dur Deyin!

Sigara ağızlığı ile nikotine dur demek mümkün! Dünya Sağlık Örgütü’nün yaptığı araştırmalara göre, abartılmayan ölçülerde sigaradan alınan nikotin fayda sağlıyor. Yani nikotin miktarı azaltılarak sağlık bir nebze korunabiliyor. Sigara ağızlığı da bu noktada devreye giren bir ürün. Sigara ağızlığının faydası ile sağlıklı yaşama merhaba demek artık sizin elinizde! Nasıl mı? Filtreli ağızlıklar sayesinde. Sigara ağızlığı içinde bulunan filtreler ile tütündeki nikotin süzülüyor. Süzülen nikotin sayesinde de sigara kullanıcıları minimum zarar görüyor. Üstelik bunu yaparken tütünün tadını da bozmuyor. Böylece sigara tüketicisine keyifli bir içim sağlanıyor. Parmaklarda ve tırnaklarda sararma olmaması da sigara ağızlıklarının faydalarından bir diğeri. Üstelik sigara kullanıcılarının başka bir şikâyet konusu olan ellerdeki duman kokusu da bu ağızlıklar sayesinde ortadan kalkıyor.

Sigara Ağızlığı ile Kaliteyi Yakalamak

Zarif bir tercih arayanlara sigara ağızlığı kesin çözüm sağlıyor. Ustaların, yılların tecrübesiyle ürettiği sigara ağızlıkları, kullanıcılarına görsel şölen sunuyor. Bu sigara ağızlıkları, farklı renklerde ve boyutlarda olabiliyor.

Geçmişin modasının günümüze getirilmesi ile sigara ağızlıkları, tekrar parmaklarda hak ettiği değeri bulmayı başardı! Hem şık ve kaliteli duruşu hem de sağlık dostu olması sebebiyle bu ürünler yeniden sigara kullanıcılarının hayatlarına dâhil oldu. Birçok kullanıcı için alışkanlık haline gelen bu aksesuarı edinmek için çok geç değil. Kişinin zevkine ve tercihine göre farklı çeşitlerde sigara ağızlığı satın alabilmesi artık daha kolay. Sigara ağızlığının faydası ile sağlıklı yaşama merhaba demek için tek yapmanız gerek kime, ne zaman alacağınıza karar vermeniz. Daha sonrasını üreticiler sizin için düşündü. Sigara kullanıcısı olan yakınlarınız varsa onlara sigara ağızlığı hediye edebilirsiniz. Böylece onlara sağlıklı bir içim sunmuş olursunuz. Ayrıca belki de hediyenin sahibine farklı bir alışkanlık kazandırırsınız. Sevdiklerinizi hediyelerinizle mutlu ettikten sonra kendiniz için de küçük bir iyilik yapmaya ne dersiniz? Eğer siz de aktif bir sigara kullanıcıysanız, ürünlere göz gezdirip, tarzınıza uygun bir ağızlığı kendinize hediye etmenizi öneririz. Şımarmak sizin de hakkınız sonuçta! O zaman şimdiden iyi alışverişler diliyoruz!…

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ