Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Ağızlığı Ve Slim Sigara Filtresi

Sigara keyfinizi daha da şık yaşamak isteyenlerden misiniz? Ya da sigara içiyor ama daha az katranlı olsa diyenlerden misiniz? Cevabınız evetse, çözümünüz de çok kolay; sigara ağızlığı ve slim sigara filtresi tam da aradığınız çözüm olacak. Üstelik bir dönem başbakan Mesut Yılmaz da sigarası ve sigara ağızlığı ile çok konuşulmuştu. Hatta efsane oyuncu Marlyn Monroe ve onun sigara ağızlığı ile olan pozları da çok meşhur olmuştu.

Faydalı Ve Şık

Sigara ağızlıkları çoğu kişi için lüzumsuz olarak görülse bile sigara ağızlığı faydaları bunun aksini gösteriyor. Sadece katranı bile çok büyük oranda engellemesi onun için yeter bile. Üstelik sadece katranı değil, nikotin dışındaki hemen her maddeyi tutuyor. Zaten sigarada bağımlılık yapan da nikotindir. Ancak bunun için ağızlığın içinde bir de filtre kullanmanız gerekir.

Hangi Çeşit Sigara Ağızlığı

Sigara ağızlıkları çok farklı ve kendi içinde değişik malzemelerle yapılıyor. Ancak çoğu zaman sigara filtresi ile sigara ağızlığı karıştırılsa da sigara filtre ağızlığın içinde olur ve sık sık değişmesi gerekir. Ağızlık ise sadece temizlenmeli ve filtresi değiştirilmeli. Bu yüzden en iyi sigara ağızlığı aslında en iyi bakımı yapılanı denilebilir. Bakımı için pipo temizleme çubukları ve sigara ağızlığı için kullanılan sıvı temizleyiciyi kullanmanız gerekiyor. Zaten bu çubuk pamuktan yapılıyor ve bükülebildiği için ağızlığın içinde her yeri çok rahat temizleyebilirsiniz. Yine de sigara keyfinizi daha da üst seviyede yaşamak için gül ağacından yapılanları tercih edebilirsiniz. Eğer bir marka arıyorsanız, Şahin sigara ağızlığı modellerini deneyebilirsiniz. Pipodaki başarısını sigara ağızlığı alanında da kullanmak isteyen bu marka isminin hakkını veriyor.

İnce ve Şık

Şahin marka ağızlıklar içinden size göre olanı yoksa slim sigara ağızlığı modellerini deneyebilirsiniz. Diğer ağızlıklardan farklı olarak daha ince ve daha şık duran bu modelleri kullanmak biraz daha dikkat istiyor. En basitinden bunlar için ayrı satılan slim sigara filtresi kullanmalısınız. 6mm sigara ağızlığı bu modeller için uymaz. Zorlamanız da sigara ağızlığının faydasını azaltır. Ancak ülkemizde genelde erkeklerin kullandığı model ağızlık bu 6mm olanlardır. Slim sigara ağızlıkları ise genelde bayan sigara ağızlığı olarak biliniyor. Bu sadece bir söylentiden ibarettir.

Ülkemizde giderek artan sigara sarma modasına filtreler de kapılıyor. Slim sigara sarma makinası ile bir de slim sigara filtresi ile artık çoğu kişi kendi sigarasını kendisi sarıyor. Üstelik bir de bunları güzel bir sigara tabakasına koyup daha da havalı bir şekilde sigara keyfi yaşayabiliyorlar. Eğer sigara ağızlığı kullanıyorsanız size bir de filtre lazım olacak. Kullandığınız sigara markasına göre 5 – 9 kullanımda bir bu filtreleri değiştirmeniz gerekiyor. Bu yüzden boş sigara filtresi satışı sigara ağızlığından daha fazla oluyor. Üstelik daha ucuza çok sayıda filtre alabiliyorsunuz. Bu şekilde sigara ağızlığı ve slim sigara filtresi istediğiniz kadar alıp kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ