Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgiliye Hediye Paketine Neler Konur

Hediye paketi oluşturmak istiyorsanız anlamlı ve uyumlu ürünlere yer vermelisiniz. Birbiri ile tamamlanmayan ya da uyumlu olmayan ürünler ile paketler yapılamaz. Nitekim bu durum kullanışlı olmamasını da sağlayacaktır. Sevgiliye hediye paketine neler konur hakkında birkaç öneri bulunmaktadır.

Son zamanlardan kanyak mataları set oluşturmak adına ele alınıyor. Özel bir hediye olmasından dolayı baskılı olarak da satışta bulunmaktadır. Örneğin ayı baskılı olanlardan yana seçiminizi yapabilirsiniz. Ya da daha sade olan setlerden ilerleyebilirsiniz. Sevgilinize kanyak matalarını özel kutular içerisinde sunmalısınız. Bunun için kitap görünümünde olan setler dahi bulunuyor. Bu şekilde daha pratik ve hoş bir görüntüye de imza atmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Paketine Neler Konur

Sevgiliye hediye paketine neler konur için kanyak matarasını söylemiştik. Ancak tek başına sunulması doğru olmayacaktır. İlave olarak shot bardakları da koyabilirsiniz. Kitap objeleri ile sunulan bu mataraların özel bardak yerleri de bulunmaktadır. Genel olarak da 3’lü şeklinde satışı söz konusudur.

Mataranın rengi ya da desenleri üzerinden bardak yapımına da yer veriliyor. Deri kaplama olanlar da bir hayli ilgi görüyor. Dilerseniz mataları deri olarak alabilir yanına cam shot bardakları ekleyebilirsiniz. Askılı olarak da kaynak mataraları bulunuyor. Daha kullanışlı olması adına bu tarz setlere de yer verebilirsiniz. Deri kılıfına sahip olan kanyak mataraları dahi bulunmaktadır. İster matarası ister bardağı isterseniz de kılıfları üzerinden setler yapabilirsiniz. Paket içerisinde tüm bunları sunarak hoş bir görünüme imza atabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ