Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevdiklerinize Hediye Edeceğiniz Muhteşem Aksesuarlar

Günlük hayatınızda sigara kullananların taşıdığı Çakmaklar kısa ömürlü ve istediğiniz görünümde olmamaktadır. Dilediğiniz görünümdeki çakmaklara internetten araştırma yaparak güvenilir sitelerden bulabilirsiniz. Bu ürünleri hediyelik eşya olarak ta değerlendirip sevdiklerinizin sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Kullanışlı çakmak aksesuarları

Kullanımı diğer çakmaklara göre daha rahat olan bu çakmaklar üzerindeki işlemeleriyle sizleri mutlu edecektir. İstediğiniz fiyatlarda bulabileceğiniz bütçenize uygun bu çakmakları doldurulabilir özellikleriyle de daha uzun kullanabilirsiniz. Kullanışlı olan bu çakmak aksesuarları internet sitelerinde çeşit ve fiyat bakımından daha çok sizin için uygun olacaktır.

Pürmüz çakmak modelleri: pürmüş çalmak modelleri eğer bir koleksiyonunuz yoksa içinizde koleksiyon kurma heyecanı yaratacak görünümde çakmak modelleridir. Bu çakmak modellerini severek kullanacak hatta sevdiklerinize hediye etmek için bir tane daha alacaksınız. Metal masa çakmağı seçeneği ise dekoratif bir çakmak modeli olup muhakkak tercihlerinizin arasında yerini alacaktır. Gramları 200 e kadar çıkabilen bu çakmakların boyları ise 8 cm uzunluğuna kadar bulunmakta ve çapı yaklaşık 6 cm olmaktadır.  Zarifliği ve şıklığı ile koyduğunuz yere şıklık katacak bir üründür. Pürmüş çakmak modelleri ceviz kaplama çift ateşleme çapı ve büyüklüğü ile muazzam görsele sahip modeller barındırmaktadır.

Zenit çakmak çeşitleri: Zenit çakmak çeşitleri genelde set olarak satılı yapılan görselliğiyle yine ön planda olan çakmaklar arasındadır. Sigara tabakası ve çakmak seti olarak tarafınıza ulaşacak bu ürün üzerindeki çeşitli figürleri içeren afişlerle sizlerin de beğenisini toplayacaktır. Toplam ağırlıkları yaklaşık 140 gramdır. Sigara tabakası yaklaşık 18 ile 20 adet klasik sigara almaktadır. Rüzgardan etkilenmeyen jet alevi, kilit ve yaylı sistemi mevcuttur. Gaz ile çalışıp doldurulabilme özelliğine sahiptir. değişik desenlerde sahip olabileceğiniz bu aksesuara sadece çakmak olarak ta alabilirsiniz.

Muhtar çakmağı çeşitleri: yaklaşık 40 gram ağırlığında ve zarif görünümdeki bu çakmaklar, doldurulabilir özellikte ve çelik gövdeden oluşmaktadır. 90-110 tl arasındaki cazip fiyatı ile ömrünün çok uzun olması da alınması için nedenlerinden biridir. muhtar çakmakları benzinle çalışıyor ve gerektiğinde doldurulabiliyor özelliktedir.  Bu çakmak modelleri İnce yapısı ve paslanmaz metali ile alındığı ilk günkü güzelliğini uzun süre korumaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ