Web sitemize hoşgeldiniz.

Şahin Sigara Ağızlıkları

Slim sigara ağızlığı denildiğinde ilk akla gelen modellerdendir Şahin sigara ağızlıkları. Şık tasarımı ile gözlere hitap eden değişen filtre özelliği ile sağlığınız korumada size güven veren bir ürün olan ağızlıkların her bir modelini sitemizde bulabilmektesiniz.

Türkiye’de üretimi yapılan modeller 6mm dışında 9mm olan modelleriyle de beğeni toplamaktadır. Fiyat aralıkları olarak bütçenizi zorlamayacak aksine kendinize aldığınız gibi çevrenizde sigara kullanan sevdikleriniz için de almak isteyebileceğiniz kadar uygun fiyata bulabilmektesiniz.

Neden Şahin Sigara Ağızlığı Kullanılmalı?

Sağlık desek yeterli olur mu sorunun cevabı olarak. Sigara, ağızlık ve sağlık kavramları bir araya geldiğinde olumsuz düşünceleri aklınızdan silebilirsiniz. Dene mi? Sigara ağızlığı faydalarını saymaya başladığımızda nedenini daha rahat anlayabileceksiniz.

Şahin sigara ağızlıklarını kullanmanızla birlikte vücudunuza aldığını zararlı maddelerin miktarını azalmaktasınız. Ağızlık içerisinde bulunan filtre sayesinde sigarada bulunan2tan fazla zararlı madde bu aparat sayesinde tutulmaktadır. Yani bu sayede direk vücudunuza girecek olan bu maddeler ağızlık kullanmanızla birlikte daha az oranda vücudunuza girmektedirler. Günlük olarak çok fazla sigara tüketen kişilerin sigarayı bırakamayan ama sağlığı bozuk olan kişilerin en baş sırada olmak üzere tüm sigara kullananların kullanmaları gereken bir ürün diyebiliriz.

En iyi sigara ağızlığı modelleri arasında bulunan Şahin ağızlıklarının şık tasarımlarının yanı sıra sigaraya eliniz değmediği için kokusundan da kurtulmuş olmaktasınız. Bir diğer yararı ise sarı lekelerin ellerde ve parmaklarda oluşması engellenmiş olmaktadır sigara ile temasınız kesildiği için.

Tüm bu saydığımız etmenler düşünüldüğünde fiyatları da değerlendirdiğinizde kendiniz dâhil tüm çevrenizdekiler için sigara ağızlılığı almaya ne dersiniz?

Şahin Sigara Ağızlığı Bayan Modelleri

Bayan sigara ağızlığı olarak üretilen özel bir modeli yoktur. Şık tasarımları sayesinde hem bayanların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabilecekleri bir üründür. Bayanların birçoğunun slim sigara içtiğini düşündüğümüzde ise ürün içerisinde 6mm sigara ağızlığı modellerini bayanlar için düşünebilirsiniz. Bu ürün sadece slim sigara için tasarlanmıştır. Diğer sigaraları koymanız mümkün olmadığı için slim sigara filtresi ve sigarası ile kullanabileceğiniz bir üründür. Yani bayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri bir üründür.

Şahin Sigara Ağızlığının Hijyeninin Sağlanması

Sigara ağızlığı nasıl temizlenir sorusu birçok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Bu ürünlerin temizliği de oldukça basit olarak yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken değişebilir filtreli ağızlığınızda bulunan eski filtreyi çıkarıp yerine yeni sıfır ağızlığınıza uygun olan filtreyi takmaktır. Temizlik için yapmanız gereken başka bir işlem yoktur. Kulak temizleme çubuğu ya da kürdan gibi bazı nesnelerle filtreyi temizleyerek tekrar kullanmaya çalışmamanızı tavsiye ediyoruz. Kirlenen bir filtre yapması gereken zararlı maddeleri tutuma görevini yerine getiremez. Ayrıca sigaranızın tadını değiştireceği için içim keyfinizin bozulmasına neden olacaktır. En güzeli uygun olan yedek filtrelerden alarak eski filtreyi atmaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ