Web sitemize hoşgeldiniz.

Promise Çakmak Farkı

29 Nisan 2017

Promise çakmak Güneş Çakmak firmasına ait bir çakmak serisidir. Promise çakmak oldukça farklı ve hepsi birbirinden farklı modelleriyle birçok farklı kullanıcının isteklerini yanıtlayan ürün seçenekleriyle oldukça göz doldurur. Promise çakmakların en iyi özelliği rüzgârda bile kullanılabilen yapılarıdır. Ayrıca promise çakmaklar baş aşağı çevrilip yakılsa bile alevi dimdik yukarı doğru üfledikleri için kullanılırken asla eliniz yanmaz. Bu özelliği ile de rakiplerine oldukça büyük bir fark atar.

Promise çakmakların en büyük farklarından bir diğeri ise birbirinden farklı şekil, model ve özelliklerde üretilmiş olmalarıdır. Bu çakmaklar koleksiyonlara katılacak güzellikte ibelo modelleriyle, dupont modelleriyle, taşlı ya da carbon desenli modelleriyle birbirinden farklı ve göz alıcı renklerde üretilirler. Ayrıca benzinli ya da gazlı olarak üretilen bu çakmaklar ister dokunmatik özellikle yanan, ister yandan basmalı ya da üstten kapaklı modellerle üretilir ve alıcılarla buluşurlar. Promise çakmaklar birçok farklı ürün ve seçenekleriyle hem kadınlar hem de erkekler için oldukça hoş modellerin bulunduğu bir ürün yelpazesine sahiptirler.

Dokunmatik Modellere Bir Göz Atmalısınız

   Promise dokunmatik çakmak modelleri her zaman en pratik ve en kullanışlı çakmak modelleri arasında yer alır. Hiçbir yere basmadan ya da bir yeri çevirmeden çakmağınızı yakmanın keyfini ve kolaylığını yaşamak için Promise çakmakların bu modelini tercih edebilirsiniz. Kullanımda pratiklik isteyen insanların tercihi olan dokunmatik modeller her zaman göz alıcı ve klas ürünler olarak aklılarda yer etmiştir. Dilerseniz sade ve şık bir tasarım ya da gösterişli bir model tercih edebilirsiniz. Ne seçeceğinize ise kendiniz için alıyorsanız kendi zevk ve tercihlerinize göre, bir sevdiğiniz için alacaksanız karşı tarafı memnun edici bir tasarıma sahip bir ürünü seçmeye çalışarak bir ürüne karar verebilirsiniz.

Dokunmatik Promise çakmaklar oldukça pratik ürünlerdir. Pratik olmalarının yanında mükemmel bir kaliteye sahip ürünlerdir. Dokunmatik olmasından dolayı ürünün kalitesinden ya da çabuk bozulabileceğinden şüphe etmenize ise hiç gerek yok. Bir ürün alıp kullandığınız zaman oldukça memnun kalıp başka bir model daha aramaya başlayabilirsiniz. Hem zevkinize hitap eden bir tasarıma sahip hem de dokunmatik özelliği ile inanılmaz bir kolaylık sağlayan bu ürünlere bayılacaksınız.

Benzinli Ya Da Gazlı Modeller

   Gazlı çakmak kullananlar ya da benzinli çakmak kullananlar belirli bir çizgide ayrılan kullanıcılardır. Promise çakmak çeşitleri arasında benzinli ya da gazlı istediğiniz modeli bulabilirsiniz. Gazlı çakmak kullananlar ve benzinli çakmak kullananlar kullanım alışkanlıklarına göre ya da çakmağın dolum maddesinin kokusunun farkına göre alım tercihlerini yaparlar. Genelde benzinli çakmak kullanan kullanıcılar gaz kokusundan, gazlı çakmak kullananlar benzin kokusundan hoşlanmadıkları için bu ayrım konusunda da kullanıcılara birçok çeşit sunmak üzere Promise çakmaklarda da bu düşünülmüş ve hem gazlı hem de benzinli modellerde birçok çeşitle kullanıcılara seçme fırsatı sunulmuştur. Promise çakmaklarda diğer markalarda olduğu gibi tek tip bir üretim olmadığı için isterseniz Vintage, isterseniz Carbon desenli birbirinden güzel ürünleri kendi zevkinize en uyanını bulabilmek için araştırabilirsiniz.

Promise Çok İşlevli Çakmak

   Promise çok işlevli çakmaklar kullanıcıları oldukça memnun eden bir diğer ürün çeşididir. Çakmak modelleri arasında en ilginç modeller arasında yer alırlar. Bu çakmaklar çakmak olarak kullanılmalarının yanı sıra bir adet pipo karıştırıcı tampera, bir adet pipolar için delici aparata ve bir adet pipolar için kesici aparata sahiptirler. Bu üçü bir arada alet hem şık bir tasarıma hem de birçok işleve sahip olduğu için puro kullanıcıları için en iyi ürünlerden biridir.

Puroların özellikleri gereği oldukça eşit ve düzgün bir şekilde yanmaları gerektiği için Promise çakmaklar bu iş için oldukça uygun ürünlerdir. Ayrıca puro içmek birçok aleti taşımayı ve kullanmayı gerektirdiği için bu çakmakla birçok işi aynı anda gören ufak bir aleti taşıyarak büyük bir yükten kurtulabilirsiniz.

Promise İbelo Çakmak

   Promise ibelo çakmak oldukça ilgi gören bir diğer ürün çeşididir. İbelo çakmaklar her markada olduğu gibi Promise çakmaklarda da oldukça ilgi görür. İbelo çakmaklar ilginç ve göz alıcı yapıları gereği oldukça sevilen ve beğenilen ürünlerdir. Promise ürün grubunda birbirinden farklı seçenekler ve çeşitlerle istediğiniz renkte ve modelde bir ürün bulabilmeniz mümkün.

İsterseniz işlemeli, isterseniz bakır rengi ya da altın rengi, isterseniz kurşuni ya da mat birbirinden farklı birçok ürün bulabilmeniz mümkün. Seçenekleriniz arasında sizin zevkinize göre tasarlanmış ve çevreniz tarafından da oldukça beğenilecek çok fazla ürün bulunuyor.

İbelo çakmak almak istiyorsanız oldukça zevkli bir çakmak kullanıcısı olduğunuz zaten belli. Karar vermeniz gereken tek şey nasıl bir renk ve desenden hoşlanacağınız. Çakmağınızın dokusunu kendi zevkinize göre seçebilir ve farklı ve ilginç bir model alabilirsiniz.

Birbirinden farklı birçok ürüne göz atabileceğiniz Promise çakmaklarda İibelo modelleri beğenmemeniz oldukça zor. Biraz havalı bir model isteyenlerin tercihi İbelo modeller Promise çakmaklarda oldukça özenilerek tasarlanmış.

Sensörlü Bir Promise Çakmak Oldukça İşinize Yarayabilir

   Yurt dışında Promise Lighter ismiyle satışa sunulan Promise çakmakların en sevilen ürünlerinden biri de sensörlü ürünlerdir. Sensörlü Promise çakmaklar oldukça kolay kullanım sağlamaları ve bu işlevlerinin yanı sıra oldukça harika modellerde üretime sunulmaları sebebiyle ülkemizde de yurt dışında da çok fazla ilgi görüyor. Güneş çakmak firmasına ait olan Promise çakmaklar gibi Güneş Çakmak’ın bir diğer ürün grubu olan Honest çakmaklar da oldukça beğenilen ürünler arasındadır. Honest çakmaklarda ve diğer Güneş Çakmak ürünlerinde de bu özelliğe sahip ürünler bulunur.

Genellikle sensör gibi büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerde model ve şekil olarak çok fazla çeşide göz gezdirememek kullanıcıların en büyük sıkıntısıdır. Promise çakmaklarda sensörlü ürünler oldukça şık ve tasarım konusunda gelişmiş ürünlerdir. Hem kullanması kolay, hem de oldukça şık olan bu ürünlere bir göz atıp siz de memnun kalabilirsiniz.

Promise Çakmak Ayrıcalıkların En Güzeli

   Güneş Çakmak firmasına ait olan Promise çakmaklar aynı diğer Güneş Çakmak ürünlerinden olan Jabon çakmak, Honest çakmak ve Lotus çakmak gibi oldukça ilgi gören ürünlerdendir. Birbirinden farklı modellere sahip olmasıyla büyük bir ayrıcalığa sahip olan bu ürünlerin bir diğer güzel yanı da hem kadınlar için hem de erkekler için oldukça farklı seçeneklerle üretilmeleridir. Örneğin taşlı ya da ruj şeklinde üretilmiş kadınlara özel ürünler oldukça beğenildiği gibi, erkeksi ve karizmatik ürünlerle de erkek kullanıcılara özel ürünler üretilir. İstediğiniz renk ve model seçiminizi yapabileceğiniz bu harika Promise çakmaklarından birine sahip olabilmek için ne çeşit bir kullanım istediğinize karar verip araştırmaya başlayabilirsiniz. Örneğin çok hafif bir ürün mü istiyorsunuz yoksa sizin için en önemli şey görüntü mü karar vermelisiniz. Promise çakmaklarda isteğiniz ne olursa olsun kendi zevkinize uygun bir ürün bulamamanız neredeyse imkânsız gibi duruyor.

Ayrıca birbirinden farklı ürün fiyatları arasında cebinize en uygun ürünü bulamama gibi bir ihtimaliniz de yok. Hem güzel, hem de kullanışlı bir Promise çakmak arıyorsanız modelleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ