Web sitemize hoşgeldiniz.

Plastik Sigara Tabakaları Çok Hafif

1 Temmuz 2017

Geçmişten günümüze gelen, kullanım kolaylığı ve görünümündeki şıklıkla tütün ürünleri kullananların vazgeçilmezi olmuştur sigara tabakası. Ayrıca farklı hediye seçenekleri arayanlar için de en güzel seçeneklerden biridir. Geçmişten günümüze kültür aktarıcısı niteliğinde olan sigara tabakaları, sadece otantik görünümleri ile değil, pek çok farklı modelle de modanın en şık aksesuarlarından biri olmaktadır.

Pek çok farklı tasarıma sahip olan sigara tabakalarında; kullanılması kolay, taşınması hafif ve de görümüyle şıklık yaratn bir ürün tercih edilmek istendiğinde, en doğru tercihlerden biri, plastik sigara tabakaları olacaktır. Plastiğin hafif dokusu sayesinde, hiçbir ağırlık hissetmeden taşıyabileceğiniz plastik sigara tabakaları, diğer tabakalara göre oldukça ucuz fiyatlarda sahiplerini bulmaktadır.

Tabaka Modelleri

Tütün ve tütün ürünlerinin aparatları denilince akla gelen ilk marka Zippo olmaktadır. Zippo’nun sadelikle şıklığı birleştirdiği çakmak ve  diğer ürün özellikleri, sigara tabakalarında da görülmektedir. Sadeliğin ve şıklığın, plastik dokuyla buluştuğu, böylece hem şık hem de kolay taşınabilir olan plastik sigara tabaklarına ise internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarda sunulan plastik sigara tabakaları, görünüm itibariyle metal sigara tabakalarından farklı değildir. Bu sayede gmrünüm olarak metal sigara tabakalarının şıklığını taşırken, yanınızda herhangi bir ağırlık hissetmeyecek biçimde de ssigara tabakarını kullanabileceksiniz. Sigara tabakası taşımanın yük olmaktan çıkıp, alışkanlık ve zevke dönüşmesi için en doğru tercih; plastik sigara tabakaları.

Plastik Tabaka Kullanımı

Plastik tabaka kullanımının, diğer tabaka kullanımlarından herhangi bir farkı yoktur. Tıpkı diğer tabakalarda olduğu gibi, pastik tabakanın içine de istediğiniz miktarda sigara adedini yerleştirmeniz yeterl olacaktır. Yine diğer metal tabakalarda olduğu gibi, plastik tabakada da sigaralarınızın bir aparatla tutulması sağlanacaktır.

Görünüm olarak, son moda sigara tabakası trendlerinin hepsinin plastik dokuya basıldığı modelleri bulabilirsiniz. Sgiara paketlerinin, tütünlerin ya da taşınmak istenilen her şeyin ezilmesine, koybolmasına izin vermemk için sigara tabakalarını kullanabilirsiniz. Sigara tabakaları içinde kullanım kolaylığı ile hafif taşınma özellikerini aradığınızda ise plastik tabakalar en doğru tercih olacak. Birbirinden şık tasarımları incelemek ve plastik sigara tabakalarından birine anında sahip olmak için tek yapmanız gereken, internet üzerinde kısa bir geziye çıkmak…

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ