Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Filtreleri ve Bu Filtrelerin Kullanımı

1 Mayıs 2017

Pipo kullanan kişilerin kullanıma alacakları aksesuarlardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Pipo filtreleri
  • Pipo kaşığı
  • Pipo çakmağı
  • Pipo kibriti
  • Pipo çakısı

Pipo filtresi ne işe yarar sorusu bu listeye bir göz atan kişinin en çok yönelttikleri soruların da başında gelmektedir. Bu filtrenin işe yaraması konusunda asıl kritik nokta fazla nemi içerisine hapsetmesidir. Tütün konusuna aşina olan kişilerin de ildiği üzere tütün nemli ise bir diğer deyiş ile tam olarak kurumamışsa kişilerin tütünden elde edecekleri zevkin de giderek düşük bir noktaya iniş yapacağını belirtmek gerekmektedir.

Pipo filtresi nasıl takılır sorusunun yanıtının verilmesi sırasında piponun iç kısmının sökülüp takılması aşamasında çok dikkatli davranmaları gerçeği gelmektedir. Pipo filtresi ne zaman değiştirilir diye soru yönelten kişilerin de takım sırasında uygulamış oldukları genel sistemi uygulayarak filtrelerini en az 3 4 ünde bir değişime tabi tutmaları gerekmektedir.

Farklı Filtre Çeşitleri

Balsa filtre bu konu ile iç içe olan kişiler tarafından en çok kullanılan modellerin başında gelmektedir. Balsa ağacından mal edilmiş olan bu filtrelerin etkinlik derecesinin diğer türlere göre çok daha aktif olduğunun da altının çizilmesi gerekmektedir.

Pipo filtrelerinin her biri kullan at çeşitlenmesinde olmamaktadır. Bu filtrelerin ortaya konuluş aşaması bakımından diğerlerinden farklı olarak temizlenme gibi bir prosedürleri bulunduğunu da eklemek gerekmektedir. Pipo metal filtre temizleme işlemlerini düzenli bir biçimde gerçekleştirmezseniz tıkanıklıklara sebebiyet verebilirsiniz.

Filtre Kurulumları

Şahin pipo filtre kurulumu konusunda kişilere gerekli olan adımları net bir biçimde belirte sistemlerin başında gelmektedir. Pipo filtre kurulumu aşamasında çok da detaylı bir yapılanmanın sizi beklemediğini bilmelisiniz. Sadece piponun iç haznesini nasıl sökeceğinizi ve yerine yeniden nasıl oturtabileceğinizi aklınızda tutmanız gerekmektedir.

Pipo filtre yapımı da aynı biçimde bireylerin dikkatini çeken noktalardandır. Bu tür materyalleri hazır almak evde hazırlamaktan çok daha avantajlı olacaktır. Hem işlerlik hem de profesyonel görünüm bakımından bu tür detayların mutlaka akılda tutulması gerekmektedir. Pipo filtreleri seçimi sırasında bu adımları dikkate almak gerekmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ