Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel İsim Yazılı Zippo Çakmak Size Çok Yakışacak

Günümüzde hemen her şeyi kişiselleştirebiliyorsunuz. Akıllı telefonlardan bilgisayarlara kadar birçok şeyde kendi adınız, resminiz ya da sizi anlatan bir şeyler bulunuyor. Peki, neden bunu bir çakmakla yapmayasınız? Özel isim yazılı çakmak size çok yakışacak. Öyle olmasa bu kadar insan bu tarz çakmaklara rağbet eder miydi?

Kişisel Zippolar

Birçok büyük şirket değişen pazarlama yöntemlerine ayak uydurmak zorunda kaldı. Oysa zippo bunu ilk üretildiği andan itibaren sağlayan bir tasarıma sahipti. Bu tasarım son zamanlarda çok işe yarasada ilk zamanlar belki de kimsenin aklına gelmemişti. Oysa dışındaki metal kasasını istediğiniz gibi değiştirip süsleyebiliyordunuz. Bu tasarımla zippo kişiselleştirme imkânını her zaman açık tuttu. Bu sayede daha da fazla sevildiğine şüphe yok.

Kişiselleştirmeye İlk Adım

Zippolar genellikle hazır ve farklı tasarımlarla gelir. Ancak özel zippo yaptırmak isterseniz bunu çoğu internet sitesi hatta zipponun kendi sitesi bile yapıyor. Bunun için bir form doldurup parasını ödemeniz yeterli. Ya da bir çakmak tamircisine ya da gümüşçüye gidebilirsiniz. Buralarda zippo isim yazdırma imkânı veren dış kasasına isim yazdırabilirsiniz. Bu da size farklı ve büyük bir ayrıcalık katacaktır. Ya da zaten daha önceden hazırlanan isme özel zippo çakmak modellerinden birini hiç beklemeden alabilirsiniz.

Hediyelik Çakmaklar

Çakmaklara isim yazdırmak o kadar popüler ki, artık bu şekildeki çakmakları özel ahşap kutular ve diğer süslerle birlikte sunuluyor. Eğer böyle bir tercihle özel bir günde bunu hediye ederseniz bundan daha şık bir hediye olamayacağına emin olabilirsiniz. İsimli çakmak modelleri içinde istediğiniz renk, tasarım ya da temayı bulacaksınız geriye sadece onu nasıl hediye edeceğiniz kalacak. Ya da bununla da yetinmeyip kişiye özel resimli zippo çakmak modellerini deneyebilirsiniz. Zippo çakmağın üzerinde sadece isim değil, ayrıca bir de hediye edeceğiniz kişinin resmini de bastırıp ona çok farklı sürprizler yapacaksınız.

Değişen Kasalar

Eğer hediye alacağınız kişinin zaten bir zipposu varsa neden ona özel tasarım bir zippo dış kasası almıyorsunuz? Mesela birinde kendi resmi basılı bir zippo çakmak kasasının yanına ikinizin resminin ya da adının basılı olduğu diğer dış kasa çok şık olmaz mı? Ya da ikinizin resimlerinin basılı olduğu zippo yanında sevdiği şehrin simgesi olan başka bir kasa olsa. Mesela kız kulesi temalı ve ikinizin fotoğrafının olduğu iki ayrı dış kasayla sanki iki farklı çakmağı varmışçasına daha da havalı olur. Üstelik dış kasa ile ne kadar oynarsanız oynayın. Zipponun ömür boyu garantisi değişmeyecektir. Zaten garanti dış kasa için değil iç kısımlar için geçerli. Kaldı ki ömür boyu garantili bir zippo için 150 lira aslında çok pahalı da sayılmaz. Bu paranın üzerine biraz daha ekleyip güzel bir isim baskılı zippoya sahip olabilirsiniz. Emin olabilirsiniz özel isim yazılı çakmak size çok yakışacak.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ