Web sitemize hoşgeldiniz.

Ojeler Daha Hızlı Nasıl Kurutulur?

Oje kadınların en çok tercih ettikleri ve kozmetik konusunda da en çok tercih ettikleri ürünlerin başında gelmektedir. Bu ürünler sayesinde çok kısa bir süre içerisinde görünümünüzü çok daha hoş ve eğlenceli bir hale getirme imkanını elde edebilirsiniz.

Renk Skalası: Son dönemlerde kadınların tercih edebilecekleri oje markalarının çeşitlilik göstermesi ile renk skalasında da büyük bir çeşitlilik meydana gelmiştir. Tarzınıza uygun olarak dilediğiniz gibi renk seçebilmektedir.

Nasıl Daha Hızlı Kurur?

Ojenizi anında kurutacak inanılmaz yöntem denildiği zaman akla ilk olarak buzlu su yöntemi gelmektedir. Buzlu suyun içerisine direkt olarak parmaklarınızı soktuktan sonra birkaç dakika beklemenizin ojenizin sorunsuz bir biçimde kurumasını sağlayacaktır. Fakat bu süreç içerisinde ojelerinizin buza temas etmemesine dikkat etmelisiniz.

Oje bozulmadan nasıl kurutulur konu başlığı altında daha risksiz bir yöntem değerlendirmek isterseniz mutlaka oje kurutucu spreylere bir öz atmanız gerekmektedir. Flormar bu konuda oldukça uygun fiyatlı bir alternatif ortaya koymuştur. Yaklaşık olarak 5 liraya oje kutucu spreyi satın alabilirsiniz.

Oje Hakkında En Sık Sorulan Sorular Nelerdir?

Oje sıcakta mı kurur soğukta mı konu başlığı altında kişilerin dikkate almaları gereken temel yanıtlar şu biçimdedir;

  • Ojelerin çok daha hızlı bir biçimde kuruyabilmesi için ortamın soğuk olması gerekmektedir.
  • Sıcak olan alanlarda ojenin kuruması çok daha zor bir hal almaktadır.
  • Saç kurutma makinesi ile oje kurutmak isteyen kişilerin bu nedenle soğuk fan çalıştırmaları gerekmektedir. Sıcak mod kullanıldığı zaman ojenizin kuruma alması oldukça yavaşlayacaktır.
  • Ojenizi anında kurutacak inanılmaz yöntem başlığı altında sunulan oje kurutucu makinelere de bir göz atabilirsiniz. Bu yöntem de tırnaklarınıza hava vermektedir. Bu şekilde elde edilecek olan kuruma süreci çok daha hızlı bir biçimde tamamlanmaktadır.

Bu detaylardan bahsederken tırnak sağlığınızın da kesinlikle tehlikeye atılmamsı gerekmektedir. Tırnak sağlığınızın bozulmaması için belirli aralıklar ile tırnağınızı ojesiz bırakmanız konunun uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu tavsiyeye uyum sağlamadığınız zaman tırnaklarınızda hem kurumalar hem de sararmalar sıklıkla meydan gelecek olumsuzluklardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ