Web sitemize hoşgeldiniz.

Mumluk Fener

Fener şeklinde şamdanlarımız sitemizde beğenilerinize sunuluyor. Orijinal ve benzersiz mumluk fener tasarımlarımızı sitemizden inceleyiniz. Fener mumluk toptan siparişleriniz için özel olarak iletişime geçerseniz, çeşitli indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle en çok tercih edilen 3’lü ahşap fener modellerimize mutlaka bakınız.

En sevilen mumluklardan birisi de fener mumluklardır. Hiçbir şey karanlık bir gece içinde yanıp sönen bir pırıltının yarattığı güveni ve sıcaklığı yaratamaz. Onları gerçekten aydınlatma için kullanıyor olabilirsiniz, ya da dekor amaçlı kullanıyor olabilirsiniz, hiç fark etmez… Fener mumluklar daima rahat, rüstik ve davetkardır. Cam ya da metal kaplaması, alevi koruğu için fener mumluklar hem iç mekan, hem dış mekan aydınlatması için mükemmel bir şekilde kullanılabilir. En hoş olan tarafı da fener mumlukların çok farklı modellerde olmalarıdır. Böylece onları kullanabileceğiniz çok çeşitli dekoratif alanlar hazırlamanıza izin verirler.

Evinizi harikalar diyarına dönüştürmek istiyorsanız, yepyeni modellerde fener mumluklarımız ile işiniz çok kolaylaşacak demektir. Evinizde küçük alanlarda ya da çok geniş alanlarda kullanabileceğiniz çok çeşitli fener mumluklarımız var. Bunlardan bazılarını aşağıda sizin için sıraladık

Küçük Kuş Kafesi

Küçük kuş kafesi şeklinde tasarlanan bu metalden yapılmış fener mumluk ile evinizin istediğiniz köşesine rahat bir hava verin. Metalden imal edilmiş bu kuş kafesini peri ışıkları ile dekore edebilirsiniz ya da bunları çok güzel kurutulmuş kır çiçekleri kullanarak bir merkez noktası haline de getirebilrisiniz.

Güzel Tasarımlı Bir Başka Kuş Kafesi

Bu tarz bir model kullanarak, evinize şenlikli bir karnaval ya da fuar havası getirin. Metalden imal edilmiş ve mükemmel bir şekilde boyanmış bu güzel ürünü raflarınızı ya da tavanlarınızı dekore etmek için kullanabilirsiniz. İsterseniz içine küçük bir mum koyun. İsterseniz tercihinize göre küçük ve hoş bir bitki yerleştirin. Bu şekilde istediğiniz gibi sıcacık bir köşe yaratabilirsiniz.

Baykuş Şeklinde Fener Mumluk

Bu tealight için tasarlanmış sevimli,  bilge baykuş modelli fener mumluk ile evinizi biraz daha şık, biraz daha kıvılcımlı hale getirin. Metalden yapılmış karmaşık desenlerle boyanarak hazırlanmış bu güzel mumlukta yer alan sevimli küçük meraklı, istediğiniz her köşeyi aydınlatabilir.

Süslü Fener Mumluk

Bu orijinal süslü dekoratif fener mumluk ile evinize farklılık yaratan bir dokunuş ekleyin. Karmaşık telkâri çalışmaları ile metalden yapılmış mumluğunuzu hoş ışıklarla dekore ederek kullanabilirsiniz. Bu mumluğu aynı zamanda kır çiçekleri yerleştirerek de samimi bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Fener Mumluk Kullanırken Yararlanabileceğiniz Profesyonel ipuçları

Fener mumluk kullanırken keyfini çıkartmak için uygulayabileceğiniz profesyonel ipuçları şunlardır:

  1. Etkileyici bir görünüm için fener mumlukları bir araya getrin. Grupta 3 fener mumluk olması idealdir. Daha fazlası çok hoş durmayabilir. Öneri olarak grupladığınız fener mumluklar farklı boyut ve tarzda olsun diyebiliriz.
  2. Fener mumluklar ve lambalar bir arada kullanılabilir. Her ikisi yan yana yerleştirilmediği sürece aynı mekanın aydınlatılmasında kullanılabilirler.
  3. Fener mumluklar eğer uzun ise bunlara kısa mumlar yerleştirmekten kaçının. Genel kural olarak kullanılacak mum uzunluğu, mumluğun üçte ikisi kadar olmalıdır.
  4. İsterseniz altının cazibesini sunan fener mumlukları kullanın, isterseniz basit ve sade gümüş renkli fener mumlukları kullanın her iki halde de muhteşem görüntüyü yakalarsınız.
  5. Fener mumluklarınız için yaratıcı kullanım alanları düşünün. Onları bir masa ya da konsol üstünde ya da doğrudan zemine yerleştirerek kullanabilirsiniz.
  6. Evde hiç mum kalmadı mı? Umutsuzluğa kapılmayın. Çiçekler vb. doğal ürünler fener mumluklarda harika dekoratif dolgu oluştururlar.

https://www.arkadastobacco.com/mumluk-fener çeşitlerimize göz atın istediğiniz ürünü size yollayalım.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ