Web sitemize hoşgeldiniz.

Kütük Mumluk

Ahşap mumlukları özel kılan en önemli faktör, bu mumlukların tamamen doğal ağaç dallarından meydana gelmesi ve üzerinde herhangi bir kimyasal barındırmamasıdır. Kütük mumlukların özel tasarımları ve doğadan kopup gelen güzellikleri sayesinde, evlerinizin başköşesinde doğadan esintilerin yer almasına olanak sağlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan birbirinden güzel ve özel kütük mumluk modellerinin arasından, zevkinize ve dekorasyonunuza hitap edecek en güzel parçaları seçme şansına sahipsiniz. Birbirinden farklı modelleri ve görünümleriyle, içlerinde barındırdıkları mumların sıcak dokusunu bulundukları ortama yansıtmayı başaran kütük mumluklar sayesinde, Retro tarzın ufak dokunuşlarını evlerinize taşımaya imkan bulacaksınız.

Kütük Mumlukları Özel Kılan Yanları Nedir?

Ahşap mumlukların en güzel yanı, bu mumlukların herhangi bir kimyasal işlemden geçmeden, doğal sebeplerden ötürü budanmış ağaç dallarından imal edilmiş olmasıdır. Özel günlerin vazgeçilmezi olup, etrafına yaydığı samimi ışıklarıyla bulunduğu ortama sıcak bir dokunuş yapan mumlara evinizde yer vermek istediğiniz zaman, o mumların içlerinde yer alacağı özel mumluklar konusunda da bir tercih yapmanız gerekmektedir. Eğer doğanın samimiyetinden hoşlanıyor ve sağlamış olduğu sıcaklığa evlerinizde yer açmak istiyorsanız, kütük mumluklar tam olarak sizler için tasarlanmış ürünler arasında yerini alabilir. Ahşap dokusuyla nam salmış Retro tarzdan hoşlanıp, bu tarzdan ufak esintilere evlerinizde yer açmak istiyorsanız, sitemizde yer alan birbirinden güzel ve özel kütük mumluk modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Neden Kütük Mumluk Tercih Etmelisiniz?

Kütük mumluk tercihinin en büyük sebebi, Retro tarzın temsilcisi olan ahşap dokuya sahip olmaları ve bu özelliklerini bir ömür boyu korumalarıdır. Dinlendirici özelliğe sahip olan ışıklarıyla her evde en azından bir adet bulunmakta olan mumların daha da özel bir görüntüye kavuşmasını sağlayacak olan kütük mumluklar sayesinde, mumları her yaktığınızda doğanın esintilerine evlerinizde yer açabilirsiniz. Farklı modelleri ve boyutlarıyla, her ortamda kullanılabilecek seçeneklere sahip olan kütük mumluklar, gerçek ağaç dokusu ve kimyasal içermeyen yapıları sayesinde evlerinizin huzur ve mutlulukla dolmasına yardımcı olacaktır.

Kütük Mumluklar Hangi Modellere Sahiptir?

Ahşap mumluk modelleri, yatay ve dikey olarak iki türe ayrılmaktadır. Büyük mumları andıracak tarzdaki gerçek ağaç dallarının oyulmasıyla elde edilen dikey kütük mumluklar; farklı boyutlarının bir arada kullanılmasıyla hoş bir tasarım oluşturabilmektedir. Dikey kütük mumluklar içlerinde tek bir adet mumu barındırabilirken, yatay kütük mumluklar içlerine birkaç tane mumu alabilmektedir. Yan yana sıralanmış şekilde mumların dizildiği dikey kütük mumluklar, genel olarak bir kütüğün dikey şekilde ikiye ayrılmasının ardından, mumlar için oyukların açılmasıyla elde edilmiştir. Kütük mumluk modellerini bu şekilde genelleyebilirken boyutları şu şekilde sıralanabilir:

  • Çok küçük boy kütük mumluk
  • Küçük boy kütük mumluk
  • Orta boy kütük mumluk
  • Büyük boy kütük mumluk

Kütük Mumluklar Nerelerde Kullanılabilir?

Ahşap mumlukların kullanım alanları, sizlerin zevkine ve beğenisine göre değişiklik göstermektedir. Evlerinizin aurasını doğaya yaklaştırmak amacıyla; salonlarınızda, kütüphane raflarında, masalarınızda, teraslarınızda, balkonlarınızda, bahçelerinizde ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz kütük mumluklar sayesinde, dekorasyonlarınızı özelleştirip, huzur dolu saatler geçirme imkânınız bulunmaktadır. Bu kadar çok alanda dekoratif aksesuar olarak kullanabilirken, kütük mumluktan nikah şekeri yapabilir ve özel günlerinizde sevdiklerinize, onlar kadar değerli hatıralar armağan edebilirsiniz. Kütük mumluk hediyelik eşya olarak tercih edilebilecek, sevimli aksesuarlar arasına girmektedir. Nikâh şekeri olarak kullanacağınız minik kütük mumlukları, dilediğiniz şekilde süsleme ve paketleme şansınız bulunmaktadır. Sitemizde yer alan uygun fiyatlı https://www.arkadastobacco.com/kutuk-mumluk yeterli miktarda temin ettikten sonra, bu mumlukları dilediğiniz modelde süsleyebilir ve özel günlerinizin birer simgesi haline getirebilirsiniz. Sizler için özel olarak seçtiğimiz birbirinden özel kütük mumluk tasarımlarına en uygun fiyatlarla sahip olmak için sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ