Web sitemize hoşgeldiniz.

Kurt Resimli Zippo Çakmak

Farklı hediye arayışında olanların tercih edebilecekleri ve uzun ömürlü bir hediye düşünenlerin gönül rahatlığı ile sunabilecekleri hediye seçeneği zippo çakmak modelleridir. Ömür boyu garanti kapsamında olan çakmakların birbirinden farklı özellikleri ile bay ya da bayanlara uygun olabilecek modeller içerisinde en uygun olanı seçebilirsiniz. Özellikle baskılı modelleri içerisinde kurt resimli zippo çakmak modelleri arasında geniş bir ürün seçeneği yer almaktadır.

Baskılı Zippo Çakmakları

Sıradan hediye almak istemiyorsanız eğer sevdiklerini için bizim size önerimiz çakmakları değerlendirmenizdir. Her çakmak markasını hediye olarak sunamayacağınız da belirtmek isteriz. Hediyelik çakmak modelleri en fazla olan ve 83 yıldır üretimi bulunan bir dünya markası olan zippo çakmakları hem kaliteleri hem de 12 milyondan fazla modelleri ile hediyelik eşyalar içerisinde en uygun markadır.

Zippo çakmaklarının en önemli özelliği ömür boyu garanti sunması ve tabi ki özellikle beyler için en önemli olan özelliği rüzgârda yanabiliyor olmasıdır. Birçok çakmağın önüne geçtiği bu özelliği patentli olup 1936 yılında patenti alınmıştır.

Kurt resimli zippo çakmaklar içerisinde ise farklı motifli olan birçok model bulunmaktadır. Dolunay önünde uluyan kurt modeli, doğasında karakalem şeklinde işlenmiş kurt modeli,

Gövde kısmında sadece kurt kafasının olduğu modeller ile kurt gözü ve ağız bölgesinin baskısının bulunduğu mat krem üzerine işlemeler en fazla dikkat çeken modellerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ