Web sitemize hoşgeldiniz.

Komik Sevgililer Günü Hediyesi

Komik sevgililer günü hediyesi, birbirine olan aşkını farklı bir şekilde ifade eden çiftler tarafından alınabilir. Komik bir sevgililer günü hediyesi bulmak çok da kolay değildir.

Çünkü sevgililer günü dünya çapında romantiklik ve salt aşkla kutlanan bir gündür. Sizin farklı olmanız bu durumda hediye almayı biraz zorlaştırabilir de kolaylaştırabilir de. Yine de sevgililer gününün gerekliliklerinden biri olan hediye alma ritüelini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu ritüeli gerçekleştirmek için ise ilişkiyi iyi anlayabilmenizin yanında partnerinizin de güleceği şeyleri iyi bilmeniz gerekir. İster erkek isterse kadın olsun, sevgililer gününde komik bir hediye almak bir risk olabilir. Ancak bu riskin alınıp alınmayacağını da siz anlayabilirsiniz.

Kişisel Zevkler Kullanılabilir

Komik sevgililer günü hediyesi alacağınız zaman partnerinizin fiziksel özellikleriyle ilgili bir hediye almamanız tavsiye olunur. Çünkü bu duruma kırılabilir. Partneriniz sizin gözünüzde her zaman güzel veya yakışıklı görünmek ister ve bu durum tam tersini düşünüyormuş gibi görünmenize neden olabilir.

Bu durum da partnerinizi kırar. Bir örnek verecek olursak, erkek arkadaşınıza eğer gitar çalıyorsa gitar çalan ahşaptan bir yamyam biblosu alabilirsiniz. Böylece fiziksel özelliklerinden birini kullanmamış olursunuz. Veya motor sürmeyi seven biriyse motor süren ahşap bir biblo alabilirsiniz. Eğer kız arkadaşınız gitar çalmak istiyor ancak çalamıyorsa komik olması için küçük bir gitar figürü alabilirsiniz. Böylece ikiniz de özellikleriniz ve isteklerinizle eğlenebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ