Web sitemize hoşgeldiniz.

İşte Aradığım Şey Sigara Tabakası

Sigara kullanan insanların genel sorunlarından biri de sigara kutularıdır. Sigara üreticisi firmalar maliyeti azaltmak ve ürün fiyatını korumak için sigara kutularını kartondan yapmaktadır. Tabi bu konuda kullanıcının zevkini düşünmemektedirler. Çabuk yıpranan ve yırtılan sigara kutularının kullanımı oldukça zordur. Ayrıca sigara kutularının estetik görüntüsü de hiç hoş değildir. Bunun yanı sıra çanta ve cep gibi yerlerde sıkışan sigara kutularının içinde kalan sigaralar ezilip kırılmakta ve kötü kokmaktadır.Aynı zamana temizlemesi ve kötü kokunun giderilmesi de ayrı bir sorundur. Bu ve benzeri durumlardan sizde artık bıktıysanızsigara tabakası sizin için en iyi çözümdür.

Nedir Bu Sigara Tabakası

Yaklaşık olarak 20 adet sigara alabilen metal kutulardır. Size özel tasarımları bulunan sigaralarınızı güven içinde saklayabileceğiniz aynı zamanda aksesuar olarak da kullanabileceğiniz bir üründür. Altın, gümüş, deri kaplamalı olanların yanı sıra metal tasarım üzerine resim baskılı olan tabakalarda vardır. Aksesuar olarak kullanıldığı gibi çakmaklı sigara tabakaları, sigara sarmaya da yarayan sarmal sigara tabakaları gibi çok işlevli tabakalar da mevcuttur. Ünlü markaların sigara tabakaları olduğu gibi ucuzundan pahalısına her bütçeye uygun bir tabaka mevcuttur.

Kısacası sigaralarınızın artık ziyan olmasını istemiyorsanız aynı zamanda da hoş bir aksesuarınız olsun istiyorsanızsigara tabakası tam da sizin aradığınız ürün. Sigaralarınızı güven içinde taşıyabileceğiniz şık tasarımlı, her bütçeye uygun sigara tabakaları sitemizde sizleri bekliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ