Web sitemize hoşgeldiniz.

İndirimli Zippo Çakmak

İndirimli zippo çakmaklar içerisinde yer alan birbirinden farklı modelleri inceleyerek özellikle toplu hediye alımlarının söz konusu olduğu yılbaşı gibi özel günlerde tüm sevdiklerinize ayrı modellerden birer adet hediye sunabilirsiniz. Böylelikle hem kaliteli hem ömür boyu garanti süresi olduğu için uzun ömürlü bir hediye vermiş olursunuz.

Zippo Çakmakların Özellikleri Nelerdir

Zippo çakmakları Amerika’da üretimi yapılan ilk olarak 1933 yılında üretimi başlayan ve Avusturya çakmaklarının kullanışsız olmasından yola çıkılarak tasarlanan bir üründür. İki el kullanım gerektiren Avusturya çakmaklarının çok kullanışsız olduğunu düşünen George G. Blaisdell tarafından yapılmıştır. Zipper Türkçe anlamı fermuardan gelen zippo kelimesinin kulağa daha güzel gelmesinden dolayı bu isim ile anılmaktadır.

Firmanın müşterileri için sunduğu en güzel hizmetlerden biri ömür boyu garanti hizmetidir. Çakmağınızı ne zaman alırsanız alın sorun yaşadığınız her an firmaya belgesi ile ulaştırabilir ve tamirinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tamir edilemeyen çakmaklarda ise firma müşterilerine yenisini yollamaktadır. Ayrıca zippo çakmaklarının bir diğer önemli özelliği rüzgarlı havalarda bile yanabilmesidir. Dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan zippo çakmakları kullanıcıları tarafından sevilen ve vazgeçilmeyen bir markadır.

Özel günler için sizlerde sevdiğiniz değer verdiğiniz kişiler için birbirinden farklı modeller içerisinde en beğendiklerinizi seçerek sunabilirsiniz. Özellikle indirimli zippo çakmaklar içerisinde de farklı desen ve renkte modeller bulmanız mümkünken uygun fiyat seçenekleri ile de bütçenizi zorlamadan hediyelerinizi alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ