Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Temizliği Ve Satın Alabileceğiniz Yerler

Damıtma işlemiyle elde edilen içerisinde etil alkol bulunan içkilere alkollü içecek denir. İnsan vücuduna uyuşukluk verdiği için sizi sarhoş etme etkisine sahiptir. Kimiler için bu içecek kötü olsa da kimileri için de vazgeçilmez bir keyiftir.

Alkol vazgeçilmez bir keyif olunca ortaya cep içki matarası gibi şık ve kullanışlı, bu keyiften sizi mahrum bırakmayacak ürünler ortaya çıkıyor.

Kullanımı basit ve taşınabilirliği kolay bu ürünü nerde bulabilirsiniz, fiyatları nedir, nasıl kullanılır ve nasıl temizlenir merak ediyorsanız doğru adrestesiniz.

İçki Matarası Kullanımı ve Fiyatları Hakkın Bilgi

İçki matarası viski ve kanyak ile kullanılması önerilen bir aparattır. Cebe sığacak boyutta olması taşınabilir bir ürün ortaya çıkarılmak istenmiş olmasından kaynaklanır.

Birkaç farklı malzemeden üretilmiş olsa da en bilinen malzemeleri paslanmaz çelik ve gümüştür. Yanlış bilinen bir bilgi ise deriden üretilmiş bir içki matarası yoktur. Üretilen içki matarası çeşitlerinde zevk ve isteklere göre dışı deriyle kaplanmış yine paslanmaz çelik veya gümüşten üretilmiş içki mataraları vardır.

Bu yapıldığı malzemelere göre içki matara fiyatları değişse de genel de ortalama bir fiyat aralıkları vardır.

  • İyi bir ürün almak istiyorsanız öncelikle 100 lirayı gözden çıkarmış olmanız gerekir.
  • Paslanmaz çelikten yapılmış olanları daha ucuzdur.
  • Gümüş üretimli içki mataraları biraz daha pahalıdır, üstü deri kaplamaysa fiyat yine artar.
  • Tek başına içki matarası almak yerine, içki matarası setlerini de tercih edebilirsiniz.
  • Viski markalarının ürettiği içki mataraları özel günler de viskilerle beraber satışa sunulabilir ve daha uygun fiyata alabilirsiniz.

İçki Mataramı Temizlemek İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

İçki matarasının oldukça kolay bir temizlenme yöntemi var. İçki matarası nasıl temizlenir diye kara kara düşünmenize gerek yok. Öncelikle kullanmaya başlayacağınız ilk seferde ve diğer her seferde mataranızın içini suyla bolca çalkalamayı unutmayın.

  • Mataranızın içerisindeki 3 gün içinde tüketilemediyse, mataranızı mutlaka boşaltın ve su ile yıkayın.
  • İçki mataranıza kesinlikle içki dışında herhangi bir sıvı koymayın. Özellikle şekerli ve gazlı içeceklerden uzak durun.

İçki Matarasını Nereden bulabilirim?

İçki mataranızı internet dışında bir yerden almak istiyorsanız hediyelik eşyacıları gezmeniz gerekir. Fakat yeterli çeşit bulamadığınız takdirde büyük şehirlere gidip bakmanız gerekebilir. İçki matarası Kadıköy ilçesinde, İstanbul’da en rahat bulabileceğiniz yerdir. Dükkânları tek tek gezip çeşitleri görebilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ