Web sitemize hoşgeldiniz.

İçinizi Isıtacak Gümüş Tabaka Modelleri

Babalar günü, doğum günü, sevgililer günü derken yıl içinde neredeyse her ayda bir özel gün kutlanıyor. Haliyle bu da sürekli bir hediye arayışı anlamına geliyor. Bir de zor seçen biriyseniz hemen bunların para tuzağı olduğu gibi bahanelere sığınabiliyorsunuz. Ancak aslında hediye seçmek birkaç basit noktayı dikkate aldığınızda çok kolay olacak. Mesela hediye alacağınız kişi sigara içiyor mu? Cevabınız evet ise içinizi ısıtacak gümüş tabaka modelleri tam da aradığınız hediye olabilir. Hatta yanına güzel bir çakmak da bulduğunuzda hediyeniz daha da harika olacak.

Sigara Keyfine Gümüş Dokunuşlar

Mesela gümüş sigaralık almayı düşünebilirsiniz. Bu gümüş sigaralıklar üzerindeki göz kamaştıran gümüş işlemeleriyle eşsiz bir hediye olacak. Hatta telkâri ustalarının muhteşem işçiliği ile bezenmiş bir sigaralık adeta evin başköşesinde bir çeşit tablo gibi duracak, kullanmaya kıyamayacak. Öyle ki bundan bir tane de kendinize alıp şımarmak bile isteyebilirsiniz. Telkâri sigara tabakası gümüşün parlaklığını dantel gibi işliyor. Ortaya oldukça klas ve asil bir sanat eseri çıkıyor. Ancak dikkat etmelisiniz ki bu sanat eseri sayılan telkâri işlemeleri sadece değerini bilecek kimselere hediye etmelisiniz.

Pratik Tabakalar

Gümüşün asaleti bir yana eğer hediyenizi daha da kişiye özel hale getirmek isterseniz basit bir çözümü var. Gümüş yerine alacağınız tütün tabakası paslanmaz metalden yapılmış olmalı. Bu şekilde üzerine istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Dilerseniz iki kişilik bir portre kazıtabilirsiniz. Ya da önemli bir tarihi yazdırabilirsiniz. Eğer karar veremediyseniz takımların sembolü, amblemi ya da şehirlere özel sembollerin işlenmiş olduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tabakaları maalesef bazen gümüş diye satıyorlar. Alırken dikkat etmelisiniz. Gümüş tabakalar daha yüksek fiyata sahipken metal ya da gümüş kaplamalar çok daha ucuzdur.

Kişisel Tabakalar

Ancak paslanmaz metalin gösterişli olmasa da işlevsel pek çok özelliği var. Bunlardan en çok kullanılanı tabakaların üzerine yazılan isim ya da tarih gibi özellikler oluyor. Böylece isme özel sigara tabakası sağlanıyor. Bu da vereceğiniz hediyeyi daha da güzel yapıyor. Üstelik paslanmaz metale renkli fotoğraf da işlenebiliyor olması onu en az gümüş tabakalar kadar çok tutulan bir model yapıyor. Öyle ki bu metalin üzerine deri kaplama yapılan tabakalar bile var. Eğer sürekli çakmağı kaybeden biriyse elbette ki ona hediye edeceğiniz sigara tabakası çakmaklı olacak. Bu şekilde hediye edeceğiniz kişiye ne kadar büyük bir iyilik yaptığınızı tahmin bile edemezsiniz. Hem ona şık ve havalı bir hediye verecek hem de onu büyük bir sıkıntıdan kurtaracaksınız.

Tüm bu çeşit ve özellikleriyle sigara tabakaları fiyatları sizi de mutlu edecek. Ancak abartmak isterseniz de binlerce liraya gümüş bir tabaka da alabilirsiniz. Ya da ortalama seviyelerde içinizi ısıtacak gümüş tabaka modelleri seçerek hediyenizi daha klasik hale getirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ