Web sitemize hoşgeldiniz.

Hem Şık Hem de Uygun Fiyatlı Bir Hediye Paslanmaz Metal Tütün Tabakası

Eşinizin, sevgilinizin, kardeşinizin ya da çok yakın bir iş arkadaşınızın doğum günü yaklaşıyor ve siz ne alacağınızı hala bulamadınız mı? Üstelik bu ay masraflar üst üste geldi ve bütçeniz de çok kısıtlı öyle mi? Bu tablonun ne kadar tanıdık geldiğini bilemezsiniz. Hemen hepimiz zaman zaman bu tür durumlarla karşılaşır ve ne hediye alacağımız konusunda kıvranır dururuz. Rastgele bir hediyeyi kendimize de yakınlarımıza da yakıştıramazken, çok yüksek fiyatlı bir hediye de bütçemizde büyük bir açığa neden olur. Bu durumda, sizi oldukça rahatlatacak bir önerimiz var. Tütün tabakası paslanmaz metalden yapıldığında, şık görüntüsünden hiçbir şey kaybetmediği gibi, fiyat olarak gümüş gibi seçeneklere göre oldukça makul bir noktaya geliyor.

Tütün Sarma Tabakası Nasıl Kullanılır?

Tütün tabakası alayım ama ben henüz nasıl kullanıldığını bilmiyorum dediğinizi duyar gibi olduk. Tütün tabakası nasıl kullanılır anlatalım o halde. Tütün sarma tabakası olarak da bilinen tütün tabakaları, kapak ve içine tütünün koyulduğu hazne olmak üzere iki bölümden oluşur. Kapak kısmında sarma bezi bulunur ve bu bez aracılığıyla çarşaf adı verilen kâğıt tütünün etrafına sarılarak sigara elde edilir. Filtreli sigara kullananlar için, kâğıt ve tütün sarma bezinin üzerine yerleştirilirken filtrenin de yerleştirilmesi gerekir. Böylece sarılan sigara filtreli olarak çıkacaktır. Slim sigara içenler için buna uygun tütün sarma tabakaları da bulunmaktadır ancak satın alırken bu özelliğe dikkat etmeniz gerekir.

Tütün Tabakası Çeşitleri

Tütün koyma tabakası çeşitlerine baktığımızda, malzeme ve kullanıma göre farklı çeşitlerden bahsedilebilir. Yapımında kullanılan malzemeye göre, gümüş tütün tabakası, paslanmaz metalden tütün tabakası ve deriden üretilmiş tütün tabakaları ilk akla gelenlerdir. Kullanım şekline göre ise; tütün sarmaya da yarayan tütün sarma tabakaları ve sadece sarılı vaziyetteki sigaraları muhafaza etmek amacıyla kullanılan sigara tabakaları olarak çeşitlendirebiliriz. Sizin hediyenizi seçmeden önce, hediyeyi alacağınız kişinin slim ya da normal sigaralardan hangisini kullandığından ve tabakayı hangi amaçla kullanacağından emin olmanızı öneririz.

Uygun Fiyatlı Tütün Tabakaları

En başta da bahsettiğimiz gibi, hediyeyi alırken fiyatı da ön plana çıkan unsurlar arasındadır. Bütçenizin durumuna göre fiyat aralıklarını belirledikten sonra mutlaka uygun fiyatlı bir tütün tabakası bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Gümüş gibi kıymetli metaller kullanılarak üretilen tabakalarda fiyatlar biraz daha yüksek olmakla birlikte; tütün tabakası paslanmaz metalden yapılmışsa fiyat da daha uygun bir noktaya inmektedir. Sevdiklerinize hediye etmek üzere alacağınız tütün tabakası fiyatları arasında her açıdan hoşunuza gidecek ve duruma uygun bir model bulabilir ve daha özel bir hediye haline gelmesi için üzerine isim ya da özel bir mesaj yazdırarak hediyelik tütün tabakanızı eşsiz bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ