Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Mum Ve Mumluk Çeşitleri

Dekoratif ürün olarak kullanılan mumluk modelleri hediyelik eşya seçenekleri arasında bulunuyor. Özel günlerde kullanılan ve romantik bir hava veren mumlar dekoratif olarak kullanılmasının yanında şık bir görüntü veriyor. Mum çeşitleri arasında dilediğiniz model ve renklerde ürünler bulabilir ve farklı mumluklarda hediyelik eşyanızı tamamlayabilirsiniz.

Mum Çeşitleri Nelerdir?

Mum çeşitleri arasında kokulu mumlar, uzun, silindir şekilden mum, suda yüzen mum, cam ve plastik camda mum, tea light mum çeşitleri bulunuyor. Tüm mum çeşitlerinde farklı renk, desen ve şekiller kullanılıyor. Mumları tamamlayan mumluklar şık ve dekoratif bir hava yaratılıyor. Sade silindir şeklindeki mumlar haricinde biblo görünümünde ve farklı tasarımlarda mumlar bulunuyor.

Romantik bir ortamı tamamlayan mum seçenekleri hediyelik eşya olarak seçilen en ideal üründür. Masa üstünde ve dilediğiniz tüm mekanlarda kullanabileceğiniz mumları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Özel günlerde hediye edilecek mum çeşitlerinde günün anlam ve önemini yansıtan mum modelleri tercih edebilirsiniz. Romantik bir hediye olarak seçilen mumlarda kırmızı renkler hakim oluyor. Kalp şeklindeki mumlar üzerinde farklı modeller uygulanıyor ve dekoratif bir ürün olarak da tercih edilebilir. Yılbaşına özel mumlarda çam ağacı, noel baba gibi birçok model kullanılıyor. Kokulu mumlar aynı zamanda hoş bir koku yayarak bulunduğunuz mekanda sıklıkla kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Mumluk Modelleri Nelerdir?

Hediyelik eşya olarak seçim yaptığınız muma uygun mumluk alabilir ve şık bir hediyelik eşya oluşturabilirsiniz. Mumluk seçeneklerinde kullanılan malzeme ve mumun şekli ile olan uyumu önemlidir.

Uzun mumlarda kullanılan şamdanlı modellerinde cam, metal, gümüş, ahşap gibi ürünler kullanılıyor. Yanmayan ve kullanışlı plastik ürünlerden oluşan şamdanlı modelleri tercihler arasında bulunuyor.

Küçük mumlar için kullanılan bardak şeklindeki mumluklar üzerinde farklı renk ve tasarımlar kullanılıyor. Mumun dağılmasını engellemesinin yanında mum ışığının daha çok aydınlık vermesi sağlanıyor.

El feneri şeklindeki mumluklar dekoratif olarak farklı bir görünüm verirken silindir şeklinde ve küçük tealight mumlar kullanılıyor. Mumluk dışında farklı şekillerdeki delikler ile bulunduğunuz ortamı değiştirebilir ve mumun romantik ışığına farklı bir hava verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ