Web sitemize hoşgeldiniz.

Fotoğraflı Babalar Günü Hediyesi

Fotoğraflı Babalar Günü Hediyesi almaya ne dersiniz. Sitedeki fotoğraf ürünlerine bayılacaksınız. Dekoratif fotoğraflıklar içinde mutlaka beğendiğiniz bir çerçeveyi bulacaksınız.  Gramofon şeklinde olan çerçeveli model tam babalara hediye edilebilecek şıklıkta üretilmiştir. Metal olarak yapılan gramofon çerçeve kahve ve bordo rengiyle boyanmış ve estetik bir görünüşe kavuşmuştur.

Ayrıca gramofon dekorunun üzerinde birde kumbara özelliği düşünülmüştür. Çok amaçlı kullanımı ile tercih edilebilecek bir hediyelik olacaktır.  Planör Uçaklı çerçevede babanız tarafından çok beğenilecektir. Metalden yapılan ve beyaz krem rengiyle boyanan çerçeve hem çok beğenecekleri dekor olacak hem de çerçeve olarak kullanacakları ve fotoğraflarını koyacakları bir çerçeve olarak kesinlikle babalara yakışacak bir hediye olacaktır.

Nostaljik Fotoğraflıkların Ayrı Bir Havası Olacak

Tramvay çerçevelik ise yine hem dekoratif hem de çerçeve özelliği ile çok ama çok beğenilecektir. Uygun fiyatları ile bulunan çerçeveleri sitemizden sahip olabilirsiniz. Klasik çerçevelerden resimleri artık çıkarın ve son moda dekorları olan çerçeveleri çok sevdiğiniz babanıza hediye edin.

Nostaljik telefon şeklinde dizayn edilmiş metal çerçeve aynı eski tip telefon görünümündedir ve geçmişe özlem duyan babalara hediye edilebilir. Çerçevenin etrafında delikli tuşlar bulunmakta ve orta kısmında ise fotoğraf koyabileceğiniz yuvarlak bir çerçeve bulunmaktadır. Hediyeyi beğenecekleri gibi gururla herkese göstereceklerdir. Onları Fotoğraflı Babalar Günü Hediyesi ile mutlu edin ve sevdiğinizi babanıza belli edin. Sevgiyi anlatmanın bir yolu olan hediyelerle onları sevindirin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ