Web sitemize hoşgeldiniz.

Farklı Tasarımlı Kanyak Mataraları

Piyasadaki standart kanyak mataralarından sıkılan ve farklı bir arayışta olanlar için özel tasarımların hayata geçirildiği kanyak mataralarını kendi kullanımınız için satın alabileceğiniz gibi, hediyelik eşya olarak da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Ciltli bir kitap şeklinde hazırlanmış ve eşsiz bir görüntü ile tasarımı yapılmış kanyak mataraları, kış aylarında içinizi ısıtacak ve cebinizde sürekli taşıyabileceğiniz bir arkadaş olacaktır. mataranın içinin paslanmaz çelikten yapılması içine koyulan kanyağın tadını daima koruyacağı için, sürekli yanınızda taşımak isteyeceksiniz.

İçinizi Yakan Kanyaklara, Farklı Matara Alternatifleri

Kanyak içmeyi seven ve bunu sürekli olarak cebinde ya da çantasında taşımak isteyenler için özel şekillerde hazırlanmış kanyak mataralarını, kendinize alabileceğiniz gibi, sevdikleriniz eğer kanyak içmeyi seviyorsa onlara bir hediye olarak da verebilirsiniz.

Bir yudum aldığınızda boğazınızdan inen yakıcı tadı sürekli olarak yanınızda götürmek isterseniz sızdırmaz kapağı ve hafif tasarımı ile gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile kahverengi, siyah, bordo gibi renklerden bir tanesini siz de sevdiklerinize satın alabilirsiniz.

Bunun yanında askılı tasarımları tercih ederek, sürekli boynunuzda taşıyabileceğiniz bir kullanıma da sahip olabilirsiniz. Sevgilinize ya da eşinize farklı olarak bir kanyak matarası düşünüyorsanız tüm setin bir arada olduğu, çakmak, çakı, anahtar ve kalemli kanyak mataralarını düşünebilirsiniz. Bu sayede her alanda rahat bir kullanım imkânı olduğu için, sadece kanyak içmek için değil, herhangi bir şeyi kesebilmek için, sigaranızı yakmak için bir çakmağa ihtiyacınız olduğun da kanyak matarası içinde sunulan aksesuarları değerlendirebilirsiniz.

Kanyak Matarasını Kimlere Almalı?

Kanyağın tadından vazgeçemeyen, kadın ya da erkeklerin tümü için değişik bir hediyelik eşya seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Eşinize ya da sevgilinize alabileceğiniz gibi, kanyağın tadını çok seven bir arkadaşınıza da bu hediyeyi vermeniz mümkün.

Kanyak Mataraları Her Yerde Yanınızda

Kime olursa olsun hediyelik olarak düşünüp hareket ettiğiniz ve satın aldığını kanyak matarası çeşitlerinden bir tanesini isterseniz çantanızda ya da isterseniz cebinizde dilediğiniz yere taşımanız mümkün olmaktadır. Tasarımını oldukça hafif ve sağlam malzemeden yapılması bunu mümkün kılmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ