Web sitemize hoşgeldiniz.

Evinizde Oda Kokuları Kullanın

17 Mayıs 2017

Evinizde Oda Kokuları Kullanın: Online mağazamız içinde oda kokuları ve aksesuarları bölümü de bulunmaktadır. Bu alan içinde birçok koku türü bulunmaktadır. Mum çeşitleri, tütsü çeşitleri mumluk çeşitleri ve diğer kokular bu alan içinde yer almaktadır.

Tütsü çoğu inanışa göre evdeki kötü enerjiyi yok eden bir kokudur. Bu sebeple tütsü kokusu çoğu kişi tarafından tercih edilir. Tütsü kokusu aynı zamanda etnik bir kokudur. Bazen bu koku yakılarak mumlar eşliğinde vakit geçirilir. Oda kokuları bölümünde farklı esansların olduğu kokular da bulunmaktadır. Bu alan içinden alacağınız oda kokusu ile evinizi çok güzel bir hale getirebilirsiniz. Tütsülük çeşitleri de bulunmaktadır. Bunların arasında farklı modelleri tercih edebilir ve satın alabilirsiniz. Mum çeşitleri de farklı modellere sahiptir.

Mum çeşitleri arasında da kokusuz olanlarını tercih edebilirsiniz. Mumları evinizde birçok bölüm içinde kullanabilirsiniz. Mumluk çeşitleri arasında ahşap modeller çok ilgi görmektedir. Ahşap oda kokuları el yapımı olan ürünlerdir. Bu ürünlerin üzerinde farklı hayvan motifleri işlenmiştir. Harflerin yazılı olduğu mumluk çeşitleri de bulunmaktadır.

Bambu Oda Kokuları

Bambu çubuklarının olduğu oda kokuları da evinizde harika olur. Evinizde yer alan bambu çubukları odanın içine kokunun daha hızlı yayılmasını sağlar ve bu sebeple kullanılır. Oda kokularını satın alabilirsiniz. Kokular hoş bir ambiyans ve mutluluk için uyarıcı nitelikte olan ürünlerdir ve fresh bir hava olmasını sağlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ