Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Gece Eğlence Mekanları

4 Ağustos 2018

Eskişehir’in gece eğlencesine uygun mekanlar oluşturulmuştur. Eskişehir gece eğlence mekanları sayesinde özel olarak sağlanan imkanlardan yaralanılabiliyor. Sabah 08:00’da açılan ve gece 04:00’a kadar aktif olarak eğlence için ilgi görmeye devam eden onlarca farklı bar ve kafe bulunuyor. Eskişehir’de bulunan en güzel barlar, içki çeşitliliği ve hitap ettiği kitleyle birlikte kişiden kişiye değişebiliyor.

Gece Eğlencesine Uygun Mekanlar

  • Public Tube Performance Hall; Eskişehir’de gençler tarafından yoğun ilgi gösterilen Public Tube, özellikle gece 02:00’a kadar açıktır. Son yılların en çok ilgi gören bölgesi olarak tanımlanan Hoşnudiye Mahallesi’nde gece çok büyük kitlelere ulaşan bir mekandır.
  • Travelers Cafe; İstiklal Mahallesi’nin Porsuk Bulvarı’nda yer alıyor. Otelin alt kısmında yer alan ve Irish Pub tarzı bir yapıya sahip olan eğlence mekanlarındandır. Genellikle kafa dinlemek isteyenler tarafından, yoğun olmaması ve muhabbet ederken hafif müzik dinlemek amacıyla tercih ediliyor.
  • SPR Pub; Eskibağlar Mahallesi, Gençlik Merkezi Sokak bünyesinde bulunan SPR için özel olarak kapanış saati 04:00 olarak belirlenmiştir.
  • Pilot Cafe Bar; Hoşnudiye Mahallesi, Kızılcıklı M. Pehlivan Caddesi’nde yer alıyor. Pazar günleri de dahil olmak üzere, gece geç saatlere kadar hizmet veriyor.
  • Eskişehir Barlar Sokağı’nda çok sayıda bar bulunuyor. Çok büyük bir bölümü 00:00 sonrasında da hizmet vermeye devam ediyor. En geç kapanan barlar ise bu sokakta 04:00’da kapanıyor. Sokağın başından sonuna kadar tamamen bar bulunuyor.
  • Cuba Bar; Eskişehir’in Hoşnudiye Mahallesi, Bayramyeri Sokak’ta bulunan Cuba Bar’ın kapanış saati Pazar günü için 00:00 olarak belirtilmiştir. Hafta içerisinde verilen hizmet ise 02:00’a kadar sürüyor.

Eskişehir Eğlence Mekanları

Eskişehir’in en kaliteli ve şehrin tanıtılmasını sağlayan eğlence mekanları ilgi görmeye devam ediyor. Eskişehir gece eğlence mekanları hem uygun fiyatlar belirleniyor olması hem de her zaman için yoğun bir ilgi görüyor olması nedeniyle dikkat çekiyor. Sadece 00:00’da kapanacak eğlence mekanları için değil, sabahlara kadar eğlenmek isteyenler için de özel olarak hizmet verilmeye devam edilen dükkanlar bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ