Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkekler için Sigara Tütün Çantaları Modelleri

29 Nisan 2017

Sigara tütün çantalarını erkekler kullanır mı hiç demeyin. Modeller içerisinde çok şık ve erkeğe uygun olabilecek tasarımlar da bulunmaktadır. Özellikle tütün keseleri içerisinde dilerseniz cebinizde dilerseniz çantanızda taşıyabileceğiniz farklı ebatlarda ve görsel tasarımları farklı olan model seçeneklerini bulabilirsiniz. Hatta kartvizit modelli tütün keseleri de yine bulabileceğiniz ve erkeklerin rahatlıkla kullanabilecekleri seçeneklerdendir.

Sarma Sigara Kullanımı

Tütün çantası ekşi sözlükte araştırma yapıldığında sarma sigara kullananların kullandığı aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarma sigara ne demek diye merak edeler için hazır paket sigara kullanmayı tercih etmeyenlerin kullandıkları bir üründür. Sigaranın hazır halde satın alınması değil de malzemelerinin satın alınarak evde yapılmış halidir. Sarma sigara kullanımı sigara kullanan kişilerin tercih ettiği bir ürün olup ekonomik ya da özel nedenlerden kullandıkları bir üründür. Bunun yanı sıra sarma sigara kullanmayıp bunu ek iş olarak yapan sarma sigara sararak para kazanan kişiler de bulunmaktadır. Bu durum düşünüldüğünde de sarma sigara ile ilgilenen herkesin kullanabileceği bir ürün olarak tütün çantalarını belirtebiliriz.

Tütün çantası yapımı Türkiye’de yapılan ve deri ustalarının kıymetli ellerinden çıkan özel çalışmalardır. Yumuşak deri kullanımı ile elde edilen bu aksesuarın yapım aşamasında özel bir kumaş kullanımı yapılmaktadır nemi koruyan. Bu ne işe yarıyor diye soracak olursanız tütünlerin taze kalması için alınmış bir önlemdir.

Sarma Sigara Malzemeleri ve Taşınma Zorluğu

Sarma sigara malzemeleri olarak sizlere ilk olarak tütünden bahsedebiliriz. Tütün sigaranın asıl maddesidir. Sarma işleminde ise sizlerin sigara kâğıtlarının içine belli oranlarda koymanız gereken bir malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarma işleminde kullanılan diğer malzemeler ise sarma kâğıdını belirtmiştik, sigara sarma filtresi, sigara sarma makinasıdır.

Tütün çantası deri modeller neden kullanılmaktadır sorusuna yanıt olarak ise tüm bu malzemelerin bir seyahat halinde ya da bir ortama giderken çantalarda ya da torbalarda taşınması zordur. Sarma işlemini yaparken bile ev ortamında derli toplu elinizin altında durması gereken malzemelerdir. Bu nedenle tütün çantası modellerini kullanabilirsiniz. Her bir malzeme için tasarlanmış olan iç gözleri sayesinde tüm malzemeleri dökmeden kaybetmeden yanınızda taşıma imkânı bulabilirsiniz.

Erkeklerin Çanta Kullanması

Tütün kesesi model seçenekleri olarak daha fazla seçeneği bulabileceğiniz bir alternatiftir. Özellikle erkekleri için birbirinden şık alternatiflerin bulunduğu bu modelde renk alternatifleri de daha fazladır.

Kavatza tütün çantası modelleri daha çok bayanlara uygun olabilecek modeller olup erkekler için siyah renk seçeneğinin değerlendirebileceği bir modeldir.

Erkeğe Hediye Seçeneği Olarak Tütün Çantası

Tütün çantası fiyatları açısından internet üzerinden birçok sitede bulabileceğiniz uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulan bir üründür. Bu nedenle erkeklere hediye seçenekleri arasında rahatlıkla değerlendirmeye alınabilir bir üründür.

Sigara tütün çantaları sadece sigara kullananlar için alınabilecek bir ürün olmadığı gibi sigara sarma işinden para kazanan kişiler de hediye edilebilecek hoş ve anlamlı bir hediye seçeneğidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ