Web sitemize hoşgeldiniz.

El Yapımı Doğum Hediyeleri

Aileye yeni bir üye katılacağı zaman herkesi mutluluk ve neşe kaplar. Özellikle yeni anne, bu özel günde yakınları tarafından çeşitli hediyelere boğulur. Doğum yapmış yakınlarınıza bebek mağazalarından pek çok bebek hediyesi alternatifi bulabilirsiniz. Fakat diğerlerinden farklı ve özel bir armağan arıyorsanız, dilerseniz kendiniz yapabilir, dilerseniz el yapımı doğum hediyeleri seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz.

Bebek İçin Özel ve Anlamlı Doğum Hediyesi Seçenekleri

Yeni doğan bebeğe elde örülmüş battaniye, hırka, yelek gibi giysiler hediye edilebilir. Bu armağanlar hem manevi açıdan değerli, hem de kullanışlı eşyalardır. Gidip bir mağazadan satın almak yerine emek harcayarak ortaya çıkarmanız, ona paha biçilmez bir değer kazandırır.

Son zamanlarda moda olan doğum odası süsleme aksesuarları genelde el yapımıdır. Hastane odasını veya bebeğin evindeki odasını süsleyecek elde dikilmiş sevimli kapı süsleri, kullanışlı sepetler ve dekoratif yastıklar, yeni anneyi mutlu edecek el yapımı hediye önerileri arasında sayılabilir.

Bebeğin odasına asılacak ve uzun yıllar boyunca güzel bir hatıra olarak saklanacak anı panoları, el yapımı doğum hediyeleri seçeneklerinden belki de en güzelidir. Bu pano, bebeğin fotoğrafı, el ve ayak izi, doğum bilgileri gibi çeşitli detayları içerebilir. Benzer olarak, bebeğin adı, doğum tarihi, boy ve kilosu gibi bilgiler renkli iplikler ile kanaviçe olarak işlenebilir. Bu şekilde hazırlanacak bir doğum panosu, hem emek isteyen güzel bir hediyelik eşya, hem de yıllarca saklanacak hoş bir hatıradır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ