Web sitemize hoşgeldiniz.

Düzce Belediyesi’nde Online Su Faturası Ödeme

24 Ağustos 2018

Düzce Belediyesi, yeni dönem uygulamaları ile vatandaşlarına yönelik online hizmetiyle büyük bir kolaylık sağlıyor. Düzce Belediyesi su faturası ödeme işlemleri için online fatura ödeme hizmetini sunarak, vatandaşların sıra beklemeden kolaylıkla fatura borçlarını tahsis etmesine imkan tanıyor. Belediyeye giderek herhangi bir sıra bekleme derdi olmamasının yanında, online su fatura ödeme imkanı belediyenin veznelerinde yaşanan yoğunluğun da azalmasını sağlamakta.

Düzce Belediyesi’nde Su Faturası Online Nasıl Ödenir?

Düzce Belediyesi su faturası ödeme işlemleri başta olmak üzere tüm fatura türleri için online ödeme imkanı tanımaktadır. Düzceli vatandaşlar, hiçbir şekilde sıra beklemeden su faturalarını ve diğer faturaları Düzce Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden T. C kimlik numaralarını girerek kolaylıkla ödeyebilirler. T.C kimlik numarası internet sitesi üzerinden yapılan girişlerde, kişilere ait tüm borçlar da detaylı bir şekilde ekrana yansıtılmaktadır.

Düzce Belediyesi’nin sunduğu e – belediye hizmeti dahilinde sadece su faturası ya da diğer elektrik, telefon, doğalgaz faturaları değil; kredi kartı borç öğrenme ve de kredi kartı borç tahsisi işlemleri de yapılabilmektedir. Düzceli vatandaşlar aynı uzantı üzerinden Mali Hizmet Müdürlüğü sekmesini tıklayarak, kendilerine ait emlak vergisi borçlarını da ödeyebilirler.

Düzce Belediyesi Su Faturası Ödeme Kanalları Nelerdir?

Düzce Belediyesi su faturası ödeme işlemi, sıra beklemeden, vezne yoğunluğu yaşamadan yapılmak istendiğinde belediyenin e – belediye hizmeti kullanılabilir. Bununla birlikte online olarak su faturası ödeme işlemi yapılmak istenirse; bankaların ATM’leri, internet siteleri ya da mobil bankacılık hizmetleri de kullanılabilir.

Düzce Belediyesi’nin fatura ödeme işlemlerinde yaptığı araştırmalara göre; son yıllarda tahsil edilen ödemelerin % 13’ü online olarak gerçekleşmektedir. Bu da belediyenin online ödeme sistemine güncellemeler getirerek online ödeme oranını artmasına yönelik büyük bir teşvik oluşturmaktadır. Banka ATM’leri ve internet bankacılık uygulamaları kullanılmak istenmediğinde, fatura ödemeleri belediyenin http://ebelediye.duzce.bel.tr/webportal/index.php adresi üzerinden yapılabilir. Uzantı tıklandıktan sonra vatandaşlık giriş kısmına T.C kimlik numarası yazılmalıdır. Ardından kişiye ait tüm borç bilgileri ekrana yansımaktadır. Sadece birkaç dakika içinde ekran üzerinden tüm fatura ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ