Web sitemize hoşgeldiniz.

Deri Tütün Çantası ve Cüzdan Modelleri

29 Nisan 2017

Tütün çantası ve cüzdan modeller birbirinden çok da ayrı özelliklere sahip olan seçenekler değildir. Şekil itibariyle birbirlerine benzeyen ürünler olup işlevsellik anlamında ise hiçbir fark bulunmamaktadır diyebiliriz.

Tütün Çanta ve Cüzdan Seçenekleri

Tütün aksesuarları içerişinde bulabileceğiniz bir kategori olan çanta ve cüzdan seçenekleri içerisinde ilk sırada deri modeller yer almaktadır. Tütün çantası deri seçenekleri daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Deri her zaman için bireyleri cezbeden bir kumaştır. Bir de tütün çanta ve cüzdan yapımında yumuşak derinin kullanılıyor olması büyük bir avantajdır.

Tütün cüzdanları çantalarda olduğu gibi deri kumaştan üretilmektedir. Çanta ve cüzdan modeller iç tasarım olarak birbirlerine benzemektedirler. Yani sarma sigara malzemelerinin ayrı ayrı taşınabileceği bölmeleri bulunmaktadır her iki grupta da.

Deri tütün cüzdanı seçenekleri içerisinde dilerseniz süet deri modellerini de tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokusu ve şık görselliği ile aynı kullanıl kolaylığı sizlere sunulmaktadır.

Sigara tütün çantaları deri ve süet deri seçenekleri ile bulabileceğiniz modellerdir. İç kısımlarda yer alan bölmeleri dışında kilit sistemlerinde farklılıklar göstermektedir. Dilerseniz kemer kilitli modelleri, dilerseniz ip bağlama ya da lastik geçirme modelleri seçebilir çıtçıt sistemli ve manyetik kilitli olanları da düşünebilirsiniz.

Kavatza tütün çantası modelleri içerisinde hem çanta hem de kese modellerini bulabilirsiniz. Amaç olarak aynı tasarlanmış olsalar da boyut ve renk seçenekleri anlamında farklılık göstermektedirler.

Tütün Çanta ve Cüzdan Özellikleri

Tütün çantaları ve cüzdanlar bildiğimiz çanta ve cüzdan modellerinden farklı tasarlanmaktadır. Amaç sarma sigara malzemelerinin rahat ve bir arada taşınması olduğu için iç kısımlarında birden fazla göz ve fermuarlı kapalı bir alan bulunmaktadır. Bu sayede tütün gibi kolay dağılabilecek malzemeleri kolay bir şekilde taşıma imkânı sunmaktadır.

Tütün Çanta ve Cüzdan Kullanımı

Tütün çantası ekşi sözlükte bile yerini almış hayatımıza tamamen girmiş bir kavramdır. Sarma sigara kullanan ya da bu işten para kazan bireyler için oldukça kullanışlı bir üründür. Hakiki deri olması, tütünün taze kalmasını sağlayan özel kumaş türü bulundurması, kilit sistemleri, içerisinde yer alan bölmeler sayesinde tüm malzemelerin her türlü taşınmasını sağlayan bir üründür.

Tütün çantası nasıl yapılır kısmında yumuşak deri kullanılması ve el emeği ile yapılması açasından kullanım anlamında manevi bir boyutta katmaktadır. Bu durumu değerlendirdiğiniz de ise sarma sigara kullanan ya da bu işi yapan tanıdıklarınıza hediye alternatifleri içerisinde bile düşünebileceğiniz şık bir tasarımdır.

Tütün Çanta ve Cüzdan Fiyat Aralıkları

Tütün çantası ve cüzdan fiyatlarını merak edenler için içlerini rahatlatacak şekilde çok pahalı olmadıklarını ifade edebiliriz. Ürünleri internet sitelerinden kolaylıkla bulabilir ve son derece uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Dilerseniz hem kendinize hem de sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ