Web sitemize hoşgeldiniz.

Deri Sigara Tütün Çantaları Nasıl Yapılır

29 Nisan 2017

Sigara tütün çantaları sarma sigara kullanan kişilerin malzemelerini rahatlıkla taşımalarını sağlayan bir üründür. Kullanım kolaylığı sağlaması, sarma malzemelerini bir arada tutmayı sağlaması yönünden önemli bir aksesuardır. Ülkemizde üretimi gerçekleşen el yapımı bu ürünleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile bulma şansınız bulunmaktadır. Ülkemizde yapılıyor olması deri ustalarının elinde çıkması ürünün kalitesini arttırırken fiyatların da makul seviyelerde kamasına sebep olmuştur.

Tütün Çantası Kullanımı

Tütün çantası ekşi sözlükte bile kendine yer bulmuş popüler bir üründür. Kullanımı ise sarma sigara kullananlar tarafından gerçekleşmektedir. Sarma sigara hazır sigara kullanmayı tercih etmeyenlerin kullandıkları bir alışkanlıktır. Yapımında birbirinden farklı malzemelerin ihtiyaç duyulduğu ve kişilerin bu malzemeleri kullanarak oluşturdukları bir sigara çeşididir. Tütün, sigara sarma kâğıdı, sigara sarma filtreleri gibi malzemelerin kullanılmasıyla meydana gelmektedir.

Tütün çantası deri modellerin kullanılması bu aşamada karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu malzemelerin bir arada tutulması ve korunması için kullanılan bir üründür. Göz göz olan modeller her bir malzeme için tasarlanmıştır. Böylelikle düzenli bir şekilde rahatlıkla bu malzemeleri yanınızda, çantanızda, cebinizde, arabanızda, valizinizde taşıyabilirsiniz.

Tütün Çantası Modellerinin Özellikleri

Kavatza tütün çantası modeli özellikle bayanların tercih edebileceği bir modeldir. Birbirinden farklı renk seçenekleri içerisinde ön plana çıkanlar kum beji, krem ve haki yeşili tonlarıdır. Çıtçıtlı olarak üretilen model birden fazla gözden oluşturulmuştur. Sarma malzemelerinin rahatlıkla taşınabileceği bu seçenek içerisinde deri ve süet olmak üzere iki seçenek bulabilirsiniz.

Tütün kesesi modelleri ise daha geniş bir yelpazesidir. Birbirinden farklı birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. İşlevsellik anlamında aynı işi görmesine rağmen görsel tasarım olarak farklı seçenekleri bulabileceğiniz bir modeldir. Açık tütün taşıma, kapalı tütün taşıma alternatiflerinin olması da daha rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Tütün Çantası Nedir Neden Kullanılır?

Tütün çantası yapımında kullanılan özel kumaş parçası sayesinde nemi tutarak içerisine koyduğunuz tütünün her daim taze olması sağlanmaktadır. Tütün çantası bu özelliği dışında tütün sarma malzemelerini bir arada tutması özelliği ile kullanılan bir üründür. Sarma sigara kullanan kişilerin malzemelerini kolaylıkla her ortamda yanlarında taşımalarının sağlanması amacıyla ülkemizde deri ustaları tarafından el emeği ile üretilen özel parçalardır.

Tütün Çantaları Nerede Üretilir Nasıl Satılır?

Ülkemizde üretimi yapılan bir üründür. Deri ustaları tarafından yapılmaktadır. Makine üretimi değil el emeği ile meydana getirilen aksesuarlar olması daha da değerli olmalarının asıl nedenidir. Gerçek deri kullanılarak yapılmaktadırlar. Gerçek deri kullanımı söz konusu olduğu için zamanla renk konusunda değişimler söz konusu olabilir.

Tütün çantalarını özellikle internet üzerinde farklı mağazalardan bulabilirsiniz. Tütün çantası fiyatları seçtiğiniz ürünlere göre değişmektedir. İthal bir ürün olmaması nedeniyle fiyat aralıklarını uygun seçeneklerde bulabileceğinizi belirtmek isteriz.

Sigara tütün çantalarını dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevdiğiniz kişiler için düşünebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ