Web sitemize hoşgeldiniz.

Dapper Pipes Sigara Ağızlığı

2 Mayıs 2017

El yapımı ahşap gövdesi, değişebilen filtre özelliği, polyester sap özelliği ile gösterişli bir tasarıma sahip olan Dapper Pipes sigara ağızlığı sitemizde uygun fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz için dilerseniz sevdiklerinize özel günlerde hediye amaçlı sunabileceğiniz oldukça şık ve anlamlı bir hediye alternatifidir.

Neden Dapper Pipes Sigara Ağızlığı?

Sigara ağızlığı kullanımının son zamanlarda artma nedenini araştırmak istediğinizde sigaranın sağlığa zararları hakkında yapılan araştırmaların artması ve bu etkileri azaltacak uygulamalar içerisinde ağızlık kullanımının ilk sıralarda yer alması bilgisine kolaylıkla rastlayabilirsiniz.

Aslında sigara ağızlığının kullanıma başlanması süreci Abdülaziz dönemine kadar uzanmaktadır desek eminiz ki şaşırırsınız. Sigara kâğıdının ilk İstanbul’a gelmesinin ardından sigara içimlerinin başlaması ve sarma sigara kullanımı ile birlikte uzun çubuklarında yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanması 1861’li yıllara denk gelmektedir. O yıllarda sağlık üzerine bir etkisi olmadığı bilinen ev yapımı olan ve basit işçiliklerle yapılan ağızlıkların oldukça uzun olmaları ise dikkat çekicidir.

Günümüzde ise ağızlık modelleri üretimi yapılırken filtre kullanılması ve özel yapım olması sigara ağızlıklarını daha özel kılmaktadır. Dapper pipes sigara ağızlığı da sigara ağızlıkları modelleri içerisinde başarılı tasarımı ile sigara kullananların en fazla tercih ettikleri modeller arasında yer almaktadır.

Bu model içerisinde slim filtre uygulamasının olması birçok kişi tarafından daha fazla tercih edilme nedeni yaratmaktadır. Ayrıca gövde kısmının el yapımı olması özel tasarım hoşlanan bireylerin ilgisini çekmektedir. Polyester kısım ile ağızlık kısmının ortasında yer alan alüminyum bir kaplama olması sigara içimi sırasında elinize sigara kokusunun sinmesine de engel olmaktadır. Bu da modelin fazlaca tercih edilmesinde en önemli nedenler arasında gösterilmektedir.

Temizlik kolaylığı sunan Dapper Pipes Sigara Ağızlığı

Ürünü satın aldıktan sonra yaklaşık 20-30 içimlikten sonra temizliğini yapmanız gerekmektedir. Sigara ağızlığı temizliği nasıl yapılır diye merak edenler için ilk olarak belirtmemiz gereken ekstra malzeme kullanımı ile yapılan temizlikten bahsetmiyoruz. Burada yapmanız gereken tek şey değişebilen filtreli olan Dapper Pipes sigara ağızlığınızda yer alan kirli filtreyi çıkarmak ve yerine sıfır olan yeni bir filtre takmaktır. Temizlik için yapmanız gereken bu kadar basit bir işlemdir. Değişebilen filtre olması ürünü daha uzun süreli kullanmanızı sağlarken kullandıkça sigaranızı tadında da değişime neden olmadığı için rahatlığı ve keyfinizde de bir sıkıntı yaratmamaktadır.

Dapper Pipes Sigara Ağızlığını Nasıl Satın Alırım?

Ürünü satın almak için tütün satılan yerleri araştırmanız ya da sigara aksesuarları sitelerini tek tek araştırmanız gerekmemektedir. Sitemizde modele ait olan ürün seçeneklerini kolaylıkla bulabilir beğendiğiniz ürünü size sunduğumuz ödeme kolaylıklarından faydalanarak sahip olabilirsiniz. Adrese teslim uygulamamız sayesinde en kısa sürede ürününüze kapınızdan sorunsuz bir şekilde teslim alabilmektesiniz. Şimdiden güle güle kullanın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ