Web sitemize hoşgeldiniz.

Com. Google.Process.Gapps Hatası Hakkında Bilgi

21 Ağustos 2018

Akıllı telefonların işlevlerine göre büyük önem taşıyan işletim sistemlerinde bazen bazı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlardan en sık görüneni ise com.google.progress.gapps hatası olmaktadır. Com.google.progress.gapps hatası, genellikle Samsung, LG, Sony ve Asus gibi telefon markalarında görülmektedir.

Com.Google.Procress.Gapps Hatası Kısa Yoldan Çözümü

Com.google.progress.gapps hatası öncelikle telefonunuzun ayarlar/uygulama yöneticileri/tümü/seçenekler sekmelerine sırasıyla girmeniz ile çözülecektir. En son gelinen sekmede uygulama ayarlarını sıfırla seçeneği seçilere bu sorun ortadan kaldırılacaktır. Bu işlemden sonra telefon kendi kendine kapanıp açılmaz ise siz manüel olarak telefonunuzu kapatın ve tekrar açın.

Com.Google. Progress.Gapps İşlemi Durdur Hatası Çözümü

Telefonun ayarlar bölümünden indirme yöneticisi sekmesine ulaşmak gerekmektedir. Burada bulunan durmaya zorla seçeneği tercih edildiğinde devre dışı bırakılmış olacaktır. Eğer bu işlemden sonra Google Player Store açılmıyorsa tekrar aktif hale getirilerek işlem halledilebilir. Com.google.progress.gapps hatası ve çözümü  genellikle bu gibi kısa yollarla çözülebilmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ