Web sitemize hoşgeldiniz.

Çakmaklı Tabaka Setleri

Çakmaklı tabaka setleri, hemen hemen her tütün aksesuarı satan mağazada bulabileceğiniz ürünlerdir. Tabaka çeşitlerinde çakmak veya zippo gibi ek ürünlerin bulunması tabakanın fiyatını arttırmaktadır. Hesaplı çakmaklı tabaka setlerine ulaşmak üzere çok donanımlı tabaka setlerinden uzak durmanız gerekmektedir. Piyasada hesaplı fiyatlara çakmaklı tabaka setleri bulunduğu gibi astronomik rakamlara tabaka setleri bulmak da mümkündür. Altın ve gümüş tabaka modelleri piyasada bulunan en pahalı ürünlerdir. Lüks materyalleri seven bireyler için altın ve gümüş tabaka modelleri tavsiye edilmektedir. Sigara tabakası nerede satılır konusunda merak duyanlar için sigara tabakalarına her tütün aksesuarı mağazasında ulaşılabileceği belirtilmelidir. Ucuz sigara tabakası modellerine ulaşabilmek için fazla donanımlı tabaka setlerinden uzak durmanız gerekmektedir. Tabaka setleri yaklaşık olarak 100 asırdır kullanılmaktadır. Bu 100 asır içerisinde sigara tabakalarının genel yapısında birçok değişiklik meydana gelmiştir. Eski dönemlerde oldukça büyük ve kullanışsız olan sigara tabakaları günümüzde oldukça portatif ürünler haline gelmişlerdir. 

Tabaka İçerisinde Çakmak Fiyat Farklılığı Yaratır Mı?

Sigara tabakası çakmaklı olarak üretildiğinde belirgin bir fiyat farklılığı oluşmayacaktır. Fakat çakmaklı sigara tabakaları ile standart sigara tabakaları arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Bir tabakanın fiyatı 20 ila 50 Türk Lirası arasında farklılık gösterirken çakmaklı bir tabakanın fiyatı 200 Türk Lirası’na kadar çıkabilmektedir. Tabakanın hangi malzemeden yapıldığı da fiyatlandırma konusunda önem taşımaktadır. Piyasadaki en pahalı tabaka çeşitleri altın ve gümüş tabaka çeşitleridir. Zippo sigara tabakası modelleri ise çakmaklı sigara tabakalarından çok daha pahalıdır. Fakat bu ürünler çakmaklı tabaka çeşitlerinden daha uzun süre kullanılabilirler. Zippoların yaklaşık 85 yıl boyunca bozulmadan kullanılabilecekleri dünyanın en ünlü sigara ve tütün eleştirisi dergisinde belirtilmiştir. Sigara tabakası sarmalı olarak satın alındığında ise fiyatlar 300 TL’ye kadar yükselmektedir. Kısacası sigara tabakasına eklenen ek özellikler tabakanın fiyatını arttırmaktadır. Standart tasarımlardaki tabakalar çok daha hesaplı ürünlerdir.

Otomatik Sigara Tabakası Çakmaklarında Nasıl Bir Çakmak Gazı Kullanılır?

Otomatik sigara tabakaları, 10 adet sigara muhafaza edebilmektedir. Bu tabakalarda ise jet çakmaklar kullanılır. Basit bir mekanizma ile sigaraları otomatik olarak çıkaran bu ürün tütün ve sigara kullanıcıları tarafından sıkça tercih edilmektedir. Jet çakmaklarda kullanabileceğiniz gaz jet gazıdır. Fakat jet gazlarını her tütün mağazasında bulamazsınız. Bu sebeple aldığınız ürün yanında sizlere yedek gazlar verilmektedir. Otomatik sigara tabakalarında kullanılan çakmaklar içerisindeki gazlar 5 ay kadar dayanabilmektedir.

Çakmaklı Tabaka Nerede Satılır?

Çakmaklı tabaka modellerine hemen hemen her tütün ve sigara ürünleri satan mağazada ulaşılabilir. Resimli sigara tabakası ve özel tasarım sigara tabakaları da bu gibi mağazalarda bulabileceğiniz ürünlerdir. Çakmaklı tabakalar online tütün aksesuarı satışı yapan mağazalarda da bulabileceğiniz ürünlerdir. Kaliteli ürünlere ulaşabilmek üzere kurumsal yapıda olan tütün ve sigara aksesuarı firmalarından yararlanmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ