Web sitemize hoşgeldiniz.

Çakmağınızı Tamamlayacak Colibri Çakmak Gazı

Colibri ürettiği diğer ürünlerin yanı sıra üst düzey bütan çakmaklar üreten bir şirkettir. 3 tip Colibri çakmak vardır. Tek, çift ve üçlü jet alev. Colibri Çakmak Gazı zippo çakmaklarına oldukça benzeyen tasarımlar üretmektedir. Bu çakmakların yeniden doldurulabilmesi ve tekrar kullanılması amaçlanmıştır. bütan çakmak gazı üreten bu firmanın çakmakları biraz pahalı olmasına rağmen bu çakmaklara iyi baktığınızda uzun vadede ödediğiniz maliyeti siz geri verecektir.

colibri çakmak fiyatları piyasada bulunan diğer çakmaklara rağmen biraz maliyetlidir. Şık, tarz ve apayrı bir çakmak sahibi olmak ve bu çakmağı sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız bu çakmaklar bu maliyetin hakkını verecektir.

Gaz Nasıl Doldurulur

çakmak gazı çeşitleri arasında olan bütan gaz ile dolumu yapılmaktadır. Çakmağın altındaki alev yükseklik ayarlayıcıyı saat yönünde çevirerek en düşük ayara getirin. Üç farklı alev yükseklik ayarlayıcısı vardır: el, küçük resim ve tornavida. Tornavida alev yüksekliği ayarlayıcısına sahipseniz, ayarlayıcıyı çevirmek için tornavidayı kullanmanız gerekecektir.

Çakmağı yüzünüzden uzak tutun. Çakmağın alt kısmında doldurma valfı var. Basınçlı havanın dışarı atılması için valfa bir tornavida ile bastırın. Tıslama sesi duymadığınız zaman havanın kaçtığını bileceksiniz.

Alev ucunu yere bakacak şekilde çakmak ters çevirin. Dolum kapının gövdesini doldurma valfinin içine yerleştirin ve aşağı doğru bastırın. Yeniden doldurma valfından doldurma çubuğunun gövdesini çıkarın ve geriye kalan havayı dışarıya doğru itmek için tornavidayla valfa birer kez vurun. Çakmağı tekrar kullanmaya başlamadan önce gazın oda sıcaklığına ulaşması için üç ila dört dakika bekleyin.

Çakmağı tekrar kullanmaya hazır olduğunuzda alev ayarlayıcısını saat yönünün tersine çevirin.

Gazın Özellikleri

Colibri çakmaz gazı çakmakta olabilecek tıkanmaları ve teklemeleri önler. Ayrıca bu gaz bütün çakmak çeşitlerinde de kullanılmaktadır. İçerisinde yağ ve kir barındırmaz. Dünyanın en saf ve en temiz yanıcı gazıdır. Puro ve sigaranın tadını etkilemeyen bu gaz bütün çakmakların kullanımında da tavsiye edilir.

Tarzınız Konuşsun

Colibri çakmak ve puro aksesuarları ince işçiliğe bir örnektir. En üst seviyede dayanıklılık sağlayan ve kaliteli sınıf malzemelerden üretilen bu çakmaklar özenli bir tasarım ve sorunsuz kullanım sağlar. Şekilleri, renkleri, tasarımları ve alev seçenekleri ile bu çakmakların arasında seçim yapmak zor olsa da bu seçimi kolaylaştırmak adına çeşitli seçenekler sunar. Colibri Çakmak Gazı ve çakmak çeşitleri rüzgâr direnci, yakıt seviye penceresi, doldurulabilir butan, kusursuz tasarım ve kullanım, alıcıları cezbeden özellikleri sayesinde oldukça özellikli yapılara sahiptir.

Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyeler arasında bu çakmak modelleri gelmektedir. Kullanıcıların farklı stil ve mizaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış olan bu çakmaklar tam bir tasarım eseridir. Teknik seriler, tasarım seriler ve klasik seriler arasından size veya sevdiklerinize uygun olan bir modeli muhakkak bulabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ