Web sitemize hoşgeldiniz.

Bong Nasıl Seçilir

10 Haziran 2017

Avrupa da oldukça fazla kullanılan bu ürünler, Türkiye’de de sıklıkla tercih edilmektedir. Nargilenin yanı sıra her an her yerde kullanım imkanı sunmaktadır. Bu da ürünlerin tercih edilmesinde birinci sebeplerden biridir. Görünümü nargileyi andırsa da daha etkili sonuçlar vermekte ve daha rahat kullanılmaktadır. Bong seçimi oldukça önemlidir ve dikkatli yapılmalıdır. Özellikle iyi olmasını ve uzun yıllar kullanmak istiyorsanız seçimlerini özenle yapmalısınız. Seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken hususları sizlerle paylaşacağız.

Bong Seçimi

Bu ürünleri seçerken öncelikle hangi çeşidi kullanmak istediğinizi belirlemelisiniz. Seramik, cam, plastik ve akrilik çeşitleri olan bu ürünlerden en çok kullanılanı cam ve akrilik olanlardır. Bunun nedeni ise hem uygun fiyatta olmaları, hem de etkili sonuçlar vermeleridir. Fakat bu ürünlerin birinci sınıf malzemeden yapılmasına dikkat etmelisiniz. El yapımı olan ürünler daha kaliteli özelliktedir. Eğer cam olanları tercih edecekseniz kalın camlıları almanız daha doğru bir seçim olacaktır. Taşırken kırılmaması için kalın kaliteli camlar her zaman daha iyi sonuç vermektedir. Ayrıca ısıya dayanıklı özellikte olmaları da tercih etme nedenlerinizden biri olmalıdır. Bir çok rengi ve tasarımı olan bu ürünlerde bazen simgeler kullanılmaktadır. Kuru kafa, Bob Marley gibi farklı tasarımları bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerde bilinmeyen ve dikkat edilmesi gereken diğer özellik ise boyutudur. Ürünün boyu ne kadar uzun olursa kullanım ömrü o kadar fazla olacaktır. Bu nedenle 30 – 40 cm arasında olan ürünleri tercih edebilir ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bazı ürünlerde kolay içim sağlanması için eğik ağız bulunmaktadır. Bu da ürünü daha rahat kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Bong Satın Al

Sizler de en etkili sonuçları almak istiyorsanız bu özelliklere dikkat etmelisiniz. Sitemizde her zaman farklı tasarımlar ve kaliteli ürünler mevcuttur. Ayrıca ödediğiniz miktarın karşılığını almanız sağlanmaktadır. Bu sayede en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünlere sahip olabilir, arkadaşlarınız veya tek başınıza keyifli içimler sağlayabilirsiniz. Hem su hem de buz ile kullanılabilen ürünler her zaman daha etkili sonuçlar vermektedir. Ayrıca ürünlerimiz meyve aromalarıyla birlikte tatlandırılabilmektedir. Bong seçimi yaparken oldukça dikkat etmeli ve seçiminizi bu özelliklere göre yapmalısınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ