Web sitemize hoşgeldiniz.

Bebek Müzik Kutusu

Bebeklerin beşiklerine konabilen müzik kutuları rengârenk renklerden oluşur ve onların dikkatini çeker. Bebeğin hayal gücünü geliştirmeye yardımcı ve duyularını harekete geçiren gelişimlerine katkıda bulunan müzik kutularını uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Bebek Müzik Kutusu çeşitleri içinde dönence olan modelleri beşiğin üstüne koyulur ve bebeğiniz beşiğinde yatarken sevimli oyuncaklarına bakarken keyiflerine diyecek yoktur. Müzik kutusunun melodilerini dinlemeye bayılacaklar ve müzik bittiğinde tekrar açmanız için çırpınacaklardır. Gündüz ve geceye göre ayarlanabilen müzik kutuları ışık gösterileriyle sakin ve keyifli uyku geçirmelerine de yardımcı olur. Müzik kutularının en sevimli modellerinden alabilir ve bebeğinizi sevindirebilirsiniz. Bebeğiniz büyüdükçe onların en sevdikleri oyuncakları olacak müzik kutularından ayrılamayacaklardır. Bebeğe zarar vermeyen malzemelerden yapılan müzik kutuları hediyelik eşya olarak da alınabilir.

Bebek Müzik Kutularıyla Keyifli Uykular

Her biri birbirinden özenle ve dikkat çekici renk ve şekillerde yapılan Bebek Müzik Kutusu her bebek için mutlaka alınmalıdır.

Sevimli modelleriyle dikkat çeken modeller arasından seçiminizi yapabilir ve bebeklerinizin dünyasına hoşuna gidecek bir oyuncak müzik kutusu alabilirsiniz. Hediye önerileri içinde yer alan gerçek bebek yüzü şeklinde yapılan modellerde bebeğinizi heyecanlandıracak ve müzik eşliğinde dinlenecek ve tatlı rüyalara dalacaklardır. Müzik kutuları arkalarında bulunan çevirme mandalıyla kurulur ve beş dakika müzik keyfi yaşatır. Hoş melodileri bulunan pembe ve mavi tulumlarıyla gerçek bebek yüzü bulunan müzik kutuları bebeğinizin odasında sevimli bir dekoratif olarak bebeğinizin odasını süsleyecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ